bursa escort Dünden bugüne sanat yolculuğu
Reklamı Geç
Advert
Advert

Dünden bugüne sanat yolculuğu

Heykeltiraş Prof. Nilay Büyükişliyen ve ressam Prof. Zahit Büyükişliyen'in sanatsal serüvenlerinin başlangıcından bugüne ürettikleri yapıtlardan oluşturdukları heykel ve resim seçkisi, Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde Antalyalı sanatseverlerle buluşuyor. Sergi 7 Mayıs Salı saat 17.00'de açılacak.

Dünden bugüne sanat yolculuğu
Dünden bugüne sanat yolculuğu Kemer Gözcü
Bu içerik 599 kez okundu.
Advert

Türkan Şoray Kültür Merkezi, her ay alanının en seçkin sergilerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde bu ay küratörlüğünü İbrahim Karaoğlu'nun, sanat koordinatörlüğünü ise Şebnem Bahar'ın yaptığı çok özel bir resim ve heykel sergisi, Antalyalı sanatseverle buluşacak.

Heykeltıraş Prof. Nilay Büyükişliyen ve ressam Prof. Zahit Büyükişliyen'in yıllar içinde ürettikleri yapıtlardan oluşan 'Dünden Bugüne' sergisi, 7 Mayıs Salı, saat 17.00'de açılacak. 29 Mayıs'a kadar ücretsiz gezilebilecek sergide her iki sanatçının yaratı süreçlerinde farklı yollardan ve evrelerden geçerek kendi özgün sanat dillerine ve üsluplarına ulaştıklarını yansıtan yapıtlar yer alıyor. Sanatçılar bir çok kez birlikte özel konseptli sergiler açarken, ilk kez Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek sergide, farklı dönemlerdeki sanatsal birikimlerini kapsayan bütünlüklü bir sanat seçkisini izleyicilerin beğenisine sunacak. (DHA) 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X