bursa escort Likya Yolu'nda yürüdüler
Reklamı Geç
Advert
Advert

Likya Yolu'nda yürüdüler

Antalya'da faaliyet gösteren Yaban Doğa Sporları Gezi Grubu tarafından Demre ilçesinde 'Likya Yolu Yürüyüşü' düzenlendi.

Likya Yolu'nda yürüdüler
Likya Yolu'nda yürüdüler Kemer Gözcü
Bu içerik 279 kez okundu.
Advert

Yaban Doğa Sporları Gezi Grubu tarafından düzenlenen Likya Yolu Yürüyüşü, Demre'ye bağlı Üçağız Mahallesi'nde başladı. Yürüyüşün rehberliğini grubun kurucusu Ulaş Al yaptı. Değişik mesleklerden aralarında çocukların da bulunduğu 55 kişi, Üçağız Mahallesi'nden yürüyüşe geçti. Theimussa Antik Kenti'nden geçilerek, önce Alan mevkisine gelindi. Buradan tarihi Simena Antik Kenti'ne geçildi. Burada verilen molanın ardından öğle yemeği yendi. Buradan yürüyüşe geçen grup, önce Gökkaya Koyu'na geçti ardından Kapaklı Mahallesi üzerinden Demre'nin Çayağzı Limanı'na yüründü. Toplam 12 kilometre süren yürüyüş Çayağzı Plajı'nda sona erdi. Grup burada verilen molanın ardından otobüslerle Antalya'ya döndü.

Ulaş Al, "Likya Yolu'nun en güzel bölümlerinden biri Kekova ile Çayağzı Limanı arasındaki bölümü. Her yeri doğal ve tarihi güzelliklerle dolu. Ayrıca her yaştan insanın yürüyebileceği bir parkur. Grubumuza bu güzellikleri tanıttık. Herkes mutlu oldu. Bu Likya Yolu parkurunu herkese tavsiye ediyorum" dedi. (DHA) 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X