bursa escort Klasik ve modifiye araçlar Kemer’de buluştu
Reklamı Geç
Advert
Advert

Klasik ve modifiye araçlar Kemer’de buluştu

Kemer Motor Sporları Kulübü (KMK) tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Kemer Otomobil Festivali’nin altıncısı Ralli Alanında gerçekleşti. Klasik ve modifiye edilmiş yaklaşık bine yakın aracın sergilendiği festivalde drift (kayma) tekniğiyle yapılan sürüşler ilgiyle izlendi.

Klasik ve modifiye araçlar Kemer’de buluştu
Klasik ve modifiye araçlar Kemer’de buluştu Kemer Gözcü
Bu içerik 1174 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Şüheda DAYANTÜRK

Kemer Motor Sporları Kulübü tarafından Ralli Alanı'nda bu yıl altıncısı gerçekleştirilen Kemer Otomobil Festivali’nde klasik, modifiye edilmiş spor modellerin yer aldığı bine yakın araç ve sahipleri bir araya geldi. Festivalde özellikle modifiyeli otomobillere vatandaşlar ve turistler ilgi gösterdi. Modifiye edilmiş araçlarla yapılan drift gösterilerinde de renkli görüntüler ve heyecanlı anlar yaşandı. İstanbul’da Abbas Çimen, Örge Pamukçu, Kemal Güvenkaya, Kayseri’den Kenan Büyükbahçeci ve KMK Başkanı Serdar Honamlı’nın gerçekleştirdiği drift şovları büyük beğeni topladı. Otomobil tutkunları bazı araçların yanında fotoğraf çektirdi. Etkinlik kapsamında bir gece kulübünde sahneye çıkan go-go dansçısı kızlar da gösteri yaptı. Konser ve DJ performanslarıyla etkinlik sona erdi.

Kemer Motor Sporları Kulübü Başkanı Serdar Honamlı, festivalin altıncısı düzenlemekten dolayı mutlu olduklarını, katılımcı sayısının da her yıl arttığını söyledi. Festivalin turizme katkı sağladığını belirten Honamlı, "Festivali yapmamızdaki amacımız turizme katkı sağlamak. Turistlerden gelen tepkiler çok güzel. Festivalin hem turizme hem de esnafa faydası olduğunu düşünüyorum" dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X