bursa escort KEMİAD’dan Başkan Topaloğlu’na ziyaret
Reklamı Geç
Advert
Advert

KEMİAD’dan Başkan Topaloğlu’na ziyaret

Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği’nin (KEMİAD) yeni Başkanı Rıza Sönmez ile yönetim kurulu üyeleri Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu makamında ziyaret etti. Başkan Topaloğlu ile Kemer’i ilgilendiler konular ve çözümleri hakkında fikir alışverişinde bulunan Sönmez, Kent konseyinin hızlı bir şekilde oluşturulması gerektiğini ifade etti.

KEMİAD’dan Başkan Topaloğlu’na ziyaret
KEMİAD’dan Başkan Topaloğlu’na ziyaret Kemer Gözcü
Bu içerik 1155 kez okundu.
Advert

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneğinin (KEMİAD) genel kurulunda Başkanlığa seçilen Rıza Sönmez, Yönetim Kurulu üyeleri Tanju Ergin, İsmet Yıldız, Mehmet Akbaba, Ömer Selim Akbulutlar, İsmail Kıyar, Levent Kılıçoğlu, Ahmet Aykaç ve Abdurrahman Aydın ile komite başkanları Hasan Aktaş ve Ozan Güven ile birlikte Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu makamında ziyaret etti.

Başkan Topaloğlu’nu göreve seçilmesinden dolayı tebrik ederek başarılar dileyen KEMİAD Başkanı Rıza Sönmez, dernek bünyesinde oluşturdukları komiteleri anlattı. Topaloğlu ile Kemer’i ilgilendiler konular ve çözümleri hakkında fikir alışverişinde bulunan Sönmez, Kent konseyinin hızlı bir şekilde oluşturulması konusunda düşüncelerini dile getirip, KEMİAD’ın bir nevi kent konseyi görevini üstlenerekten komitelerini oluşturduğunu ifade etti.

KEMİAD’ın yeni Başkanı Rıza Sönmez ile yönetim kurulu üyelerini kutlayarak başarılar dileyen Başkan Topaloğlu, “Siz işadamları ve turizmciler ile birlikte her zaman görüş alış verişinde bulunup ortak aklı harekete geçireceğiz ve ilçemize en güzel hizmetleri vereceğiz” dedi.

ARAŞTIRMA MERKEZİNE ZİYARET

Belediye ziyaretinin ardından KEMİAD Başkanı Rıza Sönmez ve yönetim kurulu üyeleri Akdeniz Üniversitesi Sualtı Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi’ni ziyaret etti. Doç. Dr. Hakan Öniz’den yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Sönmez ve beraberindekiler, KEMİAD olarak desteklerinin süreceğini ifade ettiler.

(Haber Merkezi)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X