bursa escort ATSO’dan etkili konuşma ve sunum teknikleri eğitimi
Reklamı Geç
Advert
Advert

ATSO’dan etkili konuşma ve sunum teknikleri eğitimi

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Kemer Temsilciği tarafından ATSO üyesi ve üye çalışanlarına yönelik 29 Nisan Pazartesi günü Meder Resort Otel Toplantı Salon'unda ‘Etkili Konuşma ve Sunum Teknikleri Eğitimi’ verilecek.

ATSO’dan etkili konuşma ve sunum teknikleri eğitimi
ATSO’dan etkili konuşma ve sunum teknikleri eğitimi Kemer Gözcü
Bu içerik 1054 kez okundu.
Advert

ATSO Kemer Temsilciği’nden yapılan yazılı açıklamada 29 Nisan Pazartesi günü Kemer merkezde bulunan Meder Resort Otel’de ATSO üyesi ve üye çalışanlarına eğitmen Elçin Sezen Tarıkcı tarafından ‘Etkili Konuşma ve Sunum Teknikleri Eğitimi’ verileceği bildirildi. 

Açıklamada, “Etkili bir sunum için; ilgi ve dikkat yüksek düzeyde tutulmalı, verilmek istenen mesaj ikna edici olmalı, ayrıca bazı temel sunuş tekniklerinde ustalaşmış olmak gerekmektedir. Söz konusu eğitim ile kendilerini dinleyenleri ikna eden sunumlar hazırlama ve sunma konusundaki bilgileri artırmayı, becerilerini geliştirmeyi, etkin bir sunuşun hem içerik hem tarz olarak nasıl hazırlanacağı konusunda katılımcıları geliştirmeyi hedeflemektedir” denildi.

Açıklamada ayrıca ATSO Akademi çatısı altında ücretsiz gerçekleştirilecek eğitim programın katılmak isteyen üyelerin ve üye çalışanlarının ATSO Kemer Temsilciliği irtibat memuru Hüseyin Etci’ye bilgi vermesi gerekmekte olduğu bildirildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X