bursa escort ANSİAD olağanüstü genel kurula gidiyor
Reklamı Geç
Advert
Advert

ANSİAD olağanüstü genel kurula gidiyor

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) yeni yönetim kurulu, Sadi Kan'ın yönetim kurulu başkanlığı görevinden alınması sonrasında olağanüstü genel kurul kararı aldı.

ANSİAD olağanüstü genel kurula gidiyor
ANSİAD olağanüstü genel kurula gidiyor Kemer Gözcü
Bu içerik 484 kez okundu.
Advert

Mart ayının son haftasında ANSİAD'ın yönetim kurulundan altı üyenin imzasıyla, yaklaşık 1.5 yıl önce yönetim kurulu başkanlığına getirilen Sadi Kan görevden alındı. Yönetim kurulu üyesi Akın Akay Akıncı, bu göreve seçildi. Yeniden şekillenen yönetim kurulu, olağanüstü genel kurul kararı aldı. 
Başkan Akın Akay Akıncı tarafından yapılan duyuruda, ANSİAD yönetim kurulunun talebi doğrultusunda Yüksek Danışma Kurulu'nda değerlendirilen ve tavsiye kararı alınan olağanüstü genel kurul toplantısının 11 Mayıs Cumartesi günü saat 10.00'da Akra Hotel'de yapılacağı açıklandı. Olağanüstü genel kurul duyurusunda, birinci toplantıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantının da aynı yer ve saatte 18 Mayıs Cumartesi günü çoğunluk aranmaksızın yapılacağı kaydedildi. 
ANSİAD'ın olağanüstü genel kurulunda, önümüzdeki üç yıl için yönetim kurulu, denetleme kurulu ve haysiyet divanı asil ve yedek üyelerinin seçimi gerçekleştirilecek. Olağanüstü genel kurulda, mevcut yönetim kurulundan birçok isimle birlikte, Akın Akay Akıncı yeniden aday olduklarını açıkladı. (DHA) 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X