bursa escort 'Geleceği Yeniliyoruz' projesine birincilik ödülü
Reklamı Geç
Advert
Advert

'Geleceği Yeniliyoruz' projesine birincilik ödülü

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu (MYO) Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencilerinin 'Geleceği Yeniliyoruz' adlı projeleri Halkla İlişkiler Çalışmaları ödüllerinde birinciliğe layık görüldü.

'Geleceği Yeniliyoruz' projesine birincilik ödülü
'Geleceği Yeniliyoruz' projesine birincilik ödülü Kemer Gözcü
Bu içerik 226 kez okundu.
Advert

Bursa Halkla İlişkiler Derneği (BHİD) tarafından bu yıl 7'ncisi düzenlenen ve Türkiye'nin halkla ilişkiler alanında en prestijli ödüllerinden biri olarak gösterilen HİÇ (Halkla İlişkiler Çalışmaları) ödülleri sahiplerini buldu. Bu yıl UNİ-PR (MYO) kategorisinde AÜ Sosyal Bilimler MYO Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğretim görevlisi Özlem Mansuroğlu danışmanlığında yürütülen ve Saliha Kaya, İrem Kaya, G.Berkay Ateş, Çağla Altuntaş, Serkan Yılmaz ve Zeynep Kaya tarafından uygulamaya konulan 'Geleceği Yeniliyoruz' projesi birinciliğe layık görüldü.

'Geleceği Yeniliyoruz' projesi ile Kumköy İlk-Orta Okulu'nun ve anasınıfının eski perdeleri daha modern renk ve uygun kumaş ile yenilendi. Sınıfların kapıları Mustafa Kemal Atatürk portreleri ve sözleriyle giydirildi. Anasınıfı öğrencileri için eğitici oyuncak ve kitap yardımı yapıldı. Okulun zarar görmüş korkuluk demirleri yenilendi. Yetersiz olan spor malzemelerinin eksikleri giderildi. Okulun dış cephesi ve bahçe duvarları öğrenciler tarafından boyandı. Mıntıka temizliği yapılarak bahçe çiçek ve fidan dikimi ile güzelleştirildi. Okulun bulunduğu köyde, öğrencilerin okul sonrasında zaman geçirebilecekleri bir alan olmadığı için oyun parkı inşa çalışmaları yapıldı. (DHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X