bursa escort Kütüphanede 23 Nisan sergisi
Reklamı Geç
Advert
Advert

Kütüphanede 23 Nisan sergisi

Antalya Tekelioğlu İl Halk Kütüphanesi'nde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Otantim Resim Atölyesi'nin çocuk ressamları sergi açtı.

Kütüphanede 23 Nisan sergisi
Kütüphanede 23 Nisan sergisi Kemer Gözcü
Bu içerik 962 kez okundu.
Advert

Antalya Tekelioğlu İl Halk Kütüphanesi'nde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Otantim Resim Atölyesi'nin çocuk ressamları sergi açtı. Kütüphanenin güzel sanatlar galerisinde gerçekleşen resim sergisinin kurdelesini İl Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı İlknur Selçuk, Tekelioğlu İl Halk Kütüphanesi Müdürü Muharrem Dal, resim eğitimi veren atölye sahibi ressam Mukadder Öztürk ve çocuk ressamlar birlikte kesti.

İl Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı İlknur Selçuk ile kütüphane müdürü Muharrem Dal eserleri sergilenen çocuklara katılım belgesi ile çeşitli hediyeler verdi, başarılı resim çalışmalarından ve eserlerini kütüphanede sergilemelerinden dolayı teşekkür etti, bayramlarını kutladı.

Sergide, yaşları 6-13 arasında ressamlar Firuze Canpolat, Elif Ecrin Çay, Zeynep Gönül, Azra Maraş, Selin Su Maden, Zeren Can Sunan, Elif Temimhan, Atakan Altıntaş'ın farklı konulardaki yağlıboya çalışması resimleri yer aldı.

Küçük ressamların rengârenk 30 eserinin yer aldığı sergi 30 Nisan Salı gününe kadar açık kalacak.
(DHA) 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X