bursa escort Ticaret topluluğu kariyer gezisinde
Reklamı Geç
Advert
Advert

Ticaret topluluğu kariyer gezisinde

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bucak Zeliha Tolunay Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu'nda öğrenim gören öğrencilerin oluşturduğu Uluslararası Ticaret Topluluğu, Port Akdeniz- Antalya Limanı'na kariyer gezisi düzenledi.

Ticaret topluluğu kariyer gezisinde
Ticaret topluluğu kariyer gezisinde Kemer Gözcü
Bu içerik 245 kez okundu.
Advert

Uluslararası Ticaret Topluluğu'nu oluşturan öğrenciler, Port Akdeniz- Antalya Limanı'na düzenlediği kariyer gezisinde liman ve işletmeciliği hakkında bilgi aldı. Limanı gezen öğrenciler, gemileri ve diğer teknik donanımları yakından inceledi. Topluluğun kurucularından Derin Mark Meayer, topluluğun farklı alanlarda eğitim gören öğrencilerden oluştuğunu belirtti.

Ticaret topluluğu üyeleri başta olmak üzere okuldaki diğer öğrencilere yönelik 'Her dil bir insan' sözünden yola çıkarak okul bünyesinde yabancı dil kulüpleri kurmaya hazırlandıklarını söyleyen Meayer, "Bugün düzenlenen Port Akdeniz gezisinde, liman işletme sisteminin nasıl ilerlediği, uluslararası ticarette nelere dikkat edilmesi gerektiği gibi bilgileri öğrendik. Liman yetkilileri tarafından verilen brifingle liman ve işletmeciliği hakkında bilgi sahibi olduk. Doyurucu bir gezi oldu" dedi. 

(DHA) 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X