bursa escort Başkan Topaloğlu’na ziyaretçi akını
Reklamı Geç
Advert
Advert

Başkan Topaloğlu’na ziyaretçi akını

4 Nisan’da göreve başlayan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. İl Kültür Müdürü İbrahim Acar, CHP Kemer İlçe Başkanı Hüsnü Ünal, KAMU-DER Genel Başkanı Cevdet Baştuğ da Topaloğlu’nu ziyaret ederek başarılar dilediler.

Başkan Topaloğlu’na ziyaretçi akını
Başkan Topaloğlu’na ziyaretçi akını Kemer Gözcü
Bu içerik 1033 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

31 Mart seçimlerinde Demokratik Sol Parti’den göreve seçildikten sonra 4 Nisan günü mazbatasını alarak makam koltuğuna oturan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na tebrik ziyaretleri hız kesmeden devam ediyor. Bu hafta da çeşitli kurum, kuruluş, dernek, parti meslek odası yöneticileri ile Kemerliler, Topaloğlu’nu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.  

İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Acar, Başkan Necati Topaloğlu'nu makamında ziyaret ederek kutladı ve görevinde başarılar diledi. Acar ve Topaloğlu yeni başlayan turizm sezonu hakkında fikir alışverişinde bulundu.

CHP Kemer İlçe Başkanı Hüsnü Ünal ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri de, Topaloğlu'nu makamında ziyaret ederek görevinde başarılar dilediler. Partililer Başkan Topaloğlu’na bir Atatürk tablosu da hediye ettiler. Necati Topaloğlu, CHP’li heyete nazik ziyaretleri ve hediyeleri için teşekkür etti. 

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu; Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği (KAMU-DER) Genel Başkanı Cevdet Baştuğ, Antalya İl Başkanı Nesrin Engez ile beraberindeki heyeti makamında kabul etti. Heyet, Başkan Topaloğlu'na hayırlı olsun dileklerini iletirken Topaloğlu da nazik ziyaretleri için KAMU-DER yöneticilerine şükranlarını sundu.

Kemer Milli Emlak Müdürü Aysel Yavuz ile müdürlük çalışanları da Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Topaloğlu, heyete teşekkür etti. 

Kemer’den birçok vatandaş da Başkan Necati Topaloğlu’na nezaket ziyaretinde bulunarak iyi dileklerini ilettiler. Topaloğlu da hem seçimlerde kendilerine verdikleri destek için, hem de nazik ziyaretleri için Kemerlilere şükranlarını sundu.

(Haber Merkezi)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X