bursa escort Başkan Topaloğlu’na tebrik ziyaretleri
Advert

Başkan Topaloğlu’na tebrik ziyaretleri

Kemer’deki çeşitli kurum, kuruluş ve kişilerin Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na yönelik tebrik ziyaretleri devam ediyor. Yeni haftanın ilk gününde de çeşitli meslek odası ve okul yöneticileri Topaloğlu’nu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Başkan Topaloğlu’na tebrik ziyaretleri
Başkan Topaloğlu’na tebrik ziyaretleri Kemer Gözcü
Bu içerik 674 kez okundu.
Advert

31 Mart seçimlerinde Demokratik Sol Parti’den göreve seçilen ve 4 Nisan’da başkanlık koltuğuna oturan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na yönelik tebrik ziyaretleri tüm hızıyla devam ediyor. Yeni haftanın ilk gününde de çeşitli kurum ve kuruluş temsilcileri ile vatandaşlar Başkan Topaloğlu’nu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler. 

ŞOFÖRLER’DEN KUTLAMA ZİYARETİ

Kemer Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Mustafa Tıraş ile Yönetim Kurulu üyeleri Turan Akkelle, Ramazan Kurgan, Saim Tıraş, Nevzat Gürcan, Şerafettin Kaplan ve Mustafa Şahin; Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu makamında ziyaret ederek görevinde başarılar dilediler. Topaloğlu, oda yönetimine ve tüm şoför esnafına teşekkürlerini sundu.  

METEM’DEN TEBRİK ZİYARETİ

Başkan Topaloğlu, Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Metin Kınacı, müdür yardımcıları Emine Bülbül ve Nalan Gedik, öğretmenler Burhan Göktaş ve Figen Köse ile okul öğrencilerinden oluşan heyeti makamında kabul etti. Heyet, Topaloğlu’na hayırlı olsun dileklerini iletti. Başkan Topaloğlu da heyete teşekkür etti ve tüm öğrencilere başarılar diledi.

TOPALOĞLU’NDAN KEMERLİLERE TEŞEKKÜR

Bu arada Kemer’den birçok vatandaş da Başkan Necati Topaloğlu’nu makamında ziyaret ederek tebriklerini ilettiler. Topaloğlu da hem seçimlerde kendilerine gösterdikleri teveccüh için, hem de nazik ziyaretleri için tüm Kemerlilere şükranlarını sundu. 

(Haber Merkezi)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa