bursa escort Öğrenciler hayal edecek ustalar hayat verecek
Advert

Öğrenciler hayal edecek ustalar hayat verecek

Türkler Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin hayallerindeki sanat eserleri, Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nün öncülüğünde, usta heykeltıraşların ellerinde hayat bulacak.

Öğrenciler hayal edecek ustalar hayat verecek
Öğrenciler hayal edecek ustalar hayat verecek Kemer Gözcü
Bu içerik 543 kez okundu.
Advert

Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Türkler Güzel Sanatlar Lisesi işbirliğinde gerçekleştirilen 3 boyutlu workshop etkinliği, Park ve Bahçeler Müdürlüğü şantiyesinde devam ediyor. Tamamen öğrencilerin kendi hayal gücüyle tasarlanan çalışmalar, heykeltıraşların maharetli ellerinde hayat bulacak. Bu kapsamda hazırlanan çalışmaların ilk örnekleri bu hafta itibariyle tamamlanacak. Toplam 10 objenin tasarlanıp tamamlanması ile çıkan ürünler Alanya'daki çeşitli parklarda sergilenecek.

Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Nazmi Uyar, "Bu workshop çalışmaları ile öğrencilerimize fırsat ve imkan verildiği zaman neler başardıklarını daha net görmekteyiz. Öğrencilerimizin tasarladıkları eserleri, çalışmalar tamamlandıktan sonra parklarımızda sergilemeyi hedefliyoruz. Geleceğimizi oluşturan çocuklarımız, gelecek nesillerin de feyz alabileceği ürünleri ortaya koyuyor" dedi.

(DHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa