bursa escort Antalya'da ücretsiz otobüs uygulaması kaldırıldı
Advert

Antalya'da ücretsiz otobüs uygulaması kaldırıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin 23 Mart Cumartesi'den itibaren, kent merkezinde AU plakalı ve siyah resmi plakalı otobüsler ile raylı sistemde ulaşımı 05.00-07.00 ile 19.00-21.00 saatleri arasında ücretsiz hale getirdiği uygulama, dün akşam kaldırıldı.

Antalya'da ücretsiz otobüs uygulaması kaldırıldı
Antalya'da ücretsiz otobüs uygulaması kaldırıldı Kemer Gözcü
Bu içerik 644 kez okundu.
Advert

Antalya Büyükşehir Belediyesi 23 Mart'ta 05.00- 07.00 ile 19.00- 21.00 saatleri arasında, AU plakalı ve siyah resmi plakalı otobüsler ile raylı sistemde ulaşımı ücretsiz hale getirdi. Ancak uygulama, 1 Nisan akşamı Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği kararınca kaldırıldı. Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekipleri otobüs duraklarına giderek şoförlere uygulamanın kaldırıldığını bildirdi.

Antalya Otobüsçüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası da üyelerine, "Tüm kaptanlarımızın dikkatine, 05.00- 07.00, 19.00- 21.00 saatleri arasında uygulanan ücretsiz taşıma sistemi askıya alınmıştır, vatandaşlarımız eskisi gibi kartlarını çekerek araçlarımızda seyahat edeceklerdir. Lütfen vatandaşlarımız ile siyasi münakaşaya girmeden durumu anlatınız" mesajı gönderdi.

Antalya Otobüsçüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yasin Arslan da sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Arslan, "Değerli Antalya halkımız ve esnafım; Antalya'da toplu taşımada uygulanan 05.00-07.00 ile 19.00-21.00 saatleri ücretsiz taşıma ile alakalı karar tamamen Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi yetkisindedir. Dün akşam itibarıyla kaldırılmış olup daha mazbatasını almamış sayın başkanımız Muhittin Böcek ile bir alakası yoktur. Bu konuyla ilgili bir talebi de olmamıştır. Kendisiyle görüşüp gerekli bilgi de verilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" dedi. (DHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa