bursa escort Turizmcilere SGK teşvikleri anlatılacak
Advert

Turizmcilere SGK teşvikleri anlatılacak

Kemer Turizmci ve İşadamları Derneği (KEMİAD) ile Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği’nin (KETOB) işbirliğinde Kemer’deki turizmcilere SGK Antalya İl Müdürlüğü’nün destekleriyle SGK teşvikleri anlatılacak.

Turizmcilere SGK teşvikleri anlatılacak
Turizmcilere SGK teşvikleri anlatılacak Kemer Gözcü
Bu içerik 1259 kez okundu.
Advert

Şüheda DAYANTÜRK

Kemer’de KEMİAD ve KETOB tarafından SGK Antalya İl Müdürlüğü’nün desteğiyle 4 Nisan Perşembe günü saat: 14.00’da Crystal De Luxe Resort Otel’de SGK teşviklerinin anlatılacağı seminer düzenleyecek. SGK İl Müdürü Nejat Deniz’inde katılması beklenen seminerde aynı zamanda Mali Müşavir Rıza Sönmez ve SGK Antalya İl Müdürlüğü’nde uzmanlar soruları cevaplandıracak.

Mali Müşavir Rıza Sönmez konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Turizm sezonunun başladığı şu günlerde işe alınacak personeller için 18 değişik teşvik unsuru güncel ve geçerlidir. Tüm teşviklerin gözden geçirileceği bilgilendirme seminerinde özellikle 7166 sayılı kanun ile gelen en geç Nisan 2019 yılında alınacak personeller için üç ay boyunca hem prim, vergi teşvikinin yanında net ücreti kadar ilave prim desteği verilecektir. Çalıştırmak sizden ücreti devletten dediğimiz çok ciddi teşvikten faydalanmanızı sağlayacaktır. Dünyanın göz bebeği Kemer’imizin 2019 yılı büyük umutlarla başladığı bu günlerde işverenlerimize sunulan bu önemli değişikliklerden haberdar olmak için tüm turizmcilerimizi ve esnafımızı seminerimize bekliyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa