bursa escort ATSO Başkanı Çetin'den seçim değerlendirmesi
Advert

ATSO Başkanı Çetin'den seçim değerlendirmesi

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, yerel seçim sonuçlarının tüm Türkiye ve Antalya için hayırlı olmasını dileyerek, "Seçimler geride kaldı. Önümüzde seçimsiz 4,5 yılımız var. Bu dönemi ülkemizi ileriye taşıyacak yapısal reform adımlarıyla değerlendirmeliyiz" dedi.

ATSO Başkanı Çetin'den seçim değerlendirmesi
ATSO Başkanı Çetin'den seçim değerlendirmesi Kemer Gözcü
Bu içerik 394 kez okundu.
Advert

ATSO Başkanı Davut Çetin, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerini tamamlandığını söyledi. Halkın teveccüh gösterdiği yerel yöneticilerin seçildiğini kaydeden Başkan Çetin, "Bu sürecin olgunlukla yürütülmesine katkı veren tüm adayları ve demokrasiye sahip çıkarak sandıklara giden tüm vatandaşlarımızı tebrik ediyorum. Sonuçların ülkemiz ve Antalya'mız için hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Seçim sürecinin geride kaldığına değinen Davut Çetin, "Önümüzde uzun süredir hasretle beklediğimiz seçimsiz bir 4,5 yıllık dönem bulunuyor. Bu dönemi, ülkemizi ileriye taşıyacak, uzun vadeyi hedefleyen yapısal reform adımlarıyla değerlendirmeliyiz. Ekonomiyi artık bütüncül bir bakış açısı ile ele alıp gündemimizde en üst sıralara taşımalıyız. Eğitimden adalet sistemine, vergi sisteminden teşvik sistemine kadar tüm yapıyı yeniden ele alabileceğimiz, uzun vadeli adımlarımızı kararlılıkla atabileceğimiz bir süreç önümüzde duruyor. Bu fırsatı iyi değerlendirmeliyiz" diye konuştu.

ATSO olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yerel yönetimlerle ele ele çalışmaya devam edeceklerini vurgulayan Çetin, "Önümüzdeki günlerde Belediye Başkanlarımız ile bir araya gelip projelerine nasıl katkı yapabileceğimizi ve kendilerinden beklentilerimizi konuşacağımız toplantılar yapmayı planlıyoruz. Ülkemizin ve Antalya'mızın çok daha iyi yerlere gelmesi için hepimize görev düşmektedir. Antalya'nın tüm dinamiklerinin de önümüzdeki süreçte bu bilinçle, güç birliği içinde çalışacağına inancım tamdır" diye konuştu.

(DHA) 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa