bursa escort Gazete arşivimiz Halk Kütüphanesi’nde
Reklamı Geç
Advert
Advert

Gazete arşivimiz Halk Kütüphanesi’nde

Kemer Gözcü Gazetesi her yıl olduğu gibi bu yılda ciltleyerek hazırlamış olduğu 2018 arşiv dosyasını, Kemer Hilmiye Serin İlçe Halk Kütüphanesi’ne teslim etti. Kemer Kaymakamı Hüseyin Karameşe gazete arşivini inceledi ve kütüphaneye gelen ilkokul öğrencileri ile kitap okuma alışkanlıkları hakkında sohbet etti.

Gazete arşivimiz Halk Kütüphanesi’nde
Gazete arşivimiz Halk Kütüphanesi’nde Kemer Gözcü
Bu içerik 1377 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Şüheda DAYANTÜRK

Kemer’de Kütüphane Haftası, Hilmiye Serin İlçe Halk Kütüphanesi’nde düzenlenen etkinlikle kutlandı. Kemer Gözcü Gazetesi, kütüphane için her yıl olduğu gibi 2018 yılı içinde bir arşiv hazırladı. Gazetemiz imtiyaz sahibi Ahmet Duran Yenigün, 2018 yılı arşivini kütüphaneye teslim etti. Kütüphaneye gelerek gazete arşivi inceleyen Kemer Kaymakamı Hüseyin Karameşe, “Basın her zaman değer verdiğimiz bir kurumdur. Bu değeri taşıyan ve her yıl için böyle güzel bir arşiv hazırlayarak halka açık bir kütüphaneye bağışlayan Kemer Gözcü Gazetesi’ne teşekkür ediyorum” dedi. 

Daha sonra kütüphaneye gelen öğrenciler ile buluşan Kaymakam Hüseyin Karameşe, öğrencilerin kitap okuma alışkanlıkları ile ilgili sohbet ederek okumayı sevdiği kitap isimlerini sordu. Öğrencilerle renkli bir sohbet gerçekleştiren Karameşe’ye öğrenciler soru sorarken ‘Öğretmenim’ diye hitap etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X