bursa escort Topaloğlu esnafla yemekte buluştu
Advert

Topaloğlu esnafla yemekte buluştu

DSP Kemer Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu, DSP Kemer Belediye Meclis Üyesi Adayı İsmail Aka’nın düzenlediği yemekte esnaflarla buluştu. Topaloğlu, “31 Martta Kemer’e görülmemiş bir tarih yazacağız” dedi.

Topaloğlu esnafla yemekte buluştu
Topaloğlu esnafla yemekte buluştu Kemer Gözcü
Bu içerik 1236 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Ahmet Duran YENİGÜN

DSP Kemer Belediye Meclis Üyesi Adayı İsmail Aka, Kemer’deki esnaflara yemek verdi. Çok sayıda esnafın katıldığı yemeğe, DSP Kemer Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu, belediye meclis üyesi adayları Mustafa Bilici, Emrah Ayhan, Emin Gül, Ferhan Fidan, Memduh Talih, Şeref Kaya, Özgür Şahin, Adem Barış, Özden Biber, Ercan Mert, Arzu Erkan Dursun, Mehmet Ali Tal, Hasan Kayrak ve Hüseyin İnan da katıldı. 

Yemek organizasyonuna katılan esnaflara teşekkür eden İsmail Aka, “Kemer’in tarihini değiştirecek ve Kemerimize adaletli bir yönetim getirecek sayın Necati Topaloğlu ile Kemerimize sizlerle birlikte biz olarak yönetmeye talip olduk.  Sayın başkan adayımız ve meclis üyesi adaylarımızın tek bir hayali var, Kemer’i layık olduğu yere yeniden turizm gözbebeği haline getirebilmek. Umut ediyorum ki siz sevgili dostlarımız bize bu yolda omuz vereceksiniz ve sen ben değil biz olarak 31 Mart gecesinde bir tarih yazmaya karar vereceksiniz. 29 Mart Cuma günü saat 14.00’da Beldibi jandarma yanında konvoy halinde Kemer’e hareket ediyoruz. Sizleri de davet ediyoruz, orada olursanız memnun oluruz” dedi.

Necati Topaloğlu ise, “Bu organizasyonu düzenleyen İsmail Aka kardeşime çok teşekkür ediyorum. Sizlerde bu toplantıya katıldığınız için sizlere de ayrıca teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki sizlerle 31 Martta Kemer’e görülmemiş bir tarih yazacağız. 31 Marttan sonra artık herkes daha refah daha huzurlu daha güler yüzlü bir şekilde uyanacak. Ve bundan sonra böyle gidecektir. Bu yolda beraberiz. Adaletli bir yönetim sergilemek için buraya çıktık. Bizlere 7/24 çorbacı gibi her zaman ulaşabilirsiniz. Çünkü sen ben değil biz olacağız. Herkese teşekkür ediyorum herkes gönlünüzce olsun” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa