Advert
SİYASET
Giriş Tarihi : 26-03-2019 01:21   Güncelleme : 26-03-2019 01:21

Topaloğlu’na destek çığ gibi büyüyor

DSP Kemer Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu’na destek çığ gibi büyürken son olarak CHP’ye gönül veren partililerden de Başkan Adayı Topaloğlu’na yaklaşık 150 kişilik destek geldi.

Topaloğlu’na destek çığ gibi büyüyor

Ahmet Duran YENİGÜN

31 Mart Pazar günü yapılacak yerel seçimler öncesi Kemer’de diğer adaylara kıyasla önde gözüken Demokratik Sol Parti (DSP) Kemer Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu’na destek açıklamaları hiç durmaksızın gelmeye devam ediyor.

Başkan Adayı Necati Topaloğlu tüm partilerin tabanlarından destek alırken son olarak ise Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’ye gönül veren yaklaşık 150 kişilik grup Kemer’deki seçimlerde tam destek sözü vererek objektiflerin karşısına geçti. Topaloğlu katılımcılara teşekkür ederken şu ifadeleri kullandı; “Biz bu yola çıkarken "Sen, Ben değil Biz varız" parolasıyla çıktık. Bugün ise bir çığ gibi büyüyerek binlerce, hatta 10 binler ile birlikte 31 Mart akşamı Kemer'in makus tarihini değiştirmek için adımlarımızı atıyoruz. Şu anda aramıza katılan, bu davaya omuz veren, Atatürk'ün izinde, doğruyu gören CHP'li kardeşlerimiz hoş geldiniz. Bundan sonrada uzandığımız eller ve yürekler katlanarak büyümeye devam edecektir. Her şey yaşanalısı bir Kemer için. Güzel günler çok yakında. 31 Mart halkın zaferiyle sonuçlanacaktır” dedi.

GÖYNÜK ESNAFIYLA BULUŞTULAR

Başkan Adayı Necati Topaloğlu ve belediye meclis üyesi adayları Mustafa Bilici, Emrah Ayhan, Emin Gül, İsmail Aka, Ferhan Fidan, Memduh Talih, Şeref Kaya, Özgür Şahin, Adem Barış, Özden Biber, Ercan Mert, Arzu Erkan Dursun, Mehmet Ali Tal, Hasan Kayrak ve Hüseyin İnan ile birlikte kendilerine destek veren Göynük Mahallesinde esnafların organize ettiği yemekli organizasyonda bir araya geldiler. Düzenlenen yemeğin ardından toplantıda bir araya gelen Göynük esnafları ve DSP Kemer Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu ile meclis üyesi adayları birlik beraberlik mesajı verdiler. Tam destek verdiklerini açıklayan Göynük esnafına teşekkür eden Topaloğlu, “Şüphesizdir ki! Sevgi tüm engelleri aşar. Siz bize gönül verenler, yolunuz yolumuzdur diyenler hoşgeldiniz! Varlığınız daim, birlikteliğimiz ebedi olsun” dedi.

YABANCI GELİNLERDEN TEŞEKKÜR

Rus gelinler Viktoriya Aslıoğlu ve Aigerim İspir, DSP Kemer Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu’nu seçim ofisinde ziyaret ederek Ayışığı Parkı içerisinde bulunan Roberts Cafe önünde düzenlenen kermese verdiği desteklerinden dolayı teşekkür ederek üzerinde Necati Topaloğlu yazan kalemi hediye olarak verdiler.

DÜĞÜNE KATILDILAR

Başkan Adayı Necati Topaloğlu ve belediye meclis üyesi adayları ile Kemer esnaflarından Hamdi Melek'in kızı Çisem Melek ve Sadık Ergüç'ün oğlu Kadir Ergüç’ün Daima Biz Otel’deki düğün törenlerine katıldı. 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA