bursa escort Çamyuva’da Topaloğlu’na destek yemeği
Advert

Çamyuva’da Topaloğlu’na destek yemeği

Kemer’in Çamyuva Mahallesi’nde bulunan Canerbey Çiftliği’nin sahibi Ercan Caner, DSP Kemer Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu’na destek amacıyla yemek düzenledi. Yemeğe Umut Su Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitim gören öğrenciler ve aileleri de katıldı.

Çamyuva’da Topaloğlu’na destek yemeği
Çamyuva’da Topaloğlu’na destek yemeği Kemer Gözcü
Bu içerik 1162 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Ahmet Duran YENİGÜN

Kemer’in Çamyuva Mahallesi’nde bulunan Canerbey Çiftliği’nin sahibi Ercan Caner tarafından Arslanbucak Mahallesi’nde bulunan Umut Su Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitim gören öğrenciler ve aileleri de katılımıyla DSP Kemer Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu’na destek amacıyla Çamyuva’da bulunan bir restoranda yemek düzenledi. 

Yemeğe katılanlara teşekkür eden Ercan Caner, “Burada 70 kişi ile birlikteyiz ve bundan çok mutluyuz. Daha önce de rehabilitasyon merkezi öğrencilerine imkanlarım doğrultusunda destek verdim, vermeye de devam etmeyi umuyorum. Necati Topaloğlu’nun adaylığı süresince kendisine destek vermek ve yanında olmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

DSP Kemer Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu ise, yemeği düzenleyen Ercan Caner’e teşekkür ederek, “Kendisi bu organizasyonu her yıl yapıyormuş. Bu duyarlılığı için kendisine ayrıca bir kere daha teşekkür ediyorum. Tabi ailelerin durumları zor, çünkü onların çocuklarını bırakıp dışarı gidip de kendiişlerini yapabilme şansları yok. Ama biz göreve geldiğimiz zaman ailelerin çocuklarını sabah 8’de bırakıp akşam alabilecekleri mola evleri yapacağız. Bu onlara karşı yaptığımız en büyük hediye olur. Sadece bunla da kalmayacağız, engelliler için plajlardan yaşam alanlarına kadar yani elimizdeki imkanların hepsi bu kardeşlerimizin bundan sonraki yaşamlarını daha düzgün sürdürebilmeleri için, daha rahat yaşamaları için seferber edeceğiz” dedi. 

TOPALOĞLU’NDAN ÖĞRENCİLERE TEST KİTABI

Öte yandan DSP Kemer Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu, üniversiteye hazırlık yapan öğrencilere test kitabı hediye etti. Topaloğlu, “Bir okul fazla yapın, bir hapishane eksiltmiş olursunuz. Okul sıralarından beri bu inancın arkasında durmaktayım. Bu inanç ile üniversiteye hazırlık yapan öğrencilerimize kaynak alan yerleştirme temel yeterlilik testi sınavı kitaplarını taktim ettik” dedi.

MUTLULUKLARINA ORTAK OLDULAR

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren DSP Kemer Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu ile belediye meclis üyesi adayları Mustafa Bilici, Emrah Ayhan, Emin Gül, İsmail Aka, Ferhan Fidan, Memduh Talih, Şeref Kaya, Özgür Şahin, Adem Barış, Özden Biber, Ercan Mert, Arzu Erkan Dursun, Mehmet Ali Tal, Hasan Kayrak ve Hüseyin İnan, bir yandan vatandaşlarla biraraya gelirken bir yandan da düğün ve nişan merasimlerine katılarak dünya evine giren çiftlerin mutluluklarına ortak oluyorlar. 

Topaloğlu ile belediye meclis üyesi adayları, Elif Çelik ve Ali Acar çiftinin nişan merasimlerine katıldı. Topaloğlu, “Aile olmanın önemini asırlar boyu yaşayarak her fırsatta dile getirdiğimiz bu hayatta tüm zorlukları paylaşarak güzel anılar biriktirmeye adım atıp, ailelerini birleştirmeye ve büyütmeye karar vermiş encümenlerimiz Elif Çelik ve Ali Acar çiftimizin nişan merasimlerine katıldık. Heyecanlarına eşlik ettiğimiz Çelik ve Acar ailelerine ömür boyu mutluluklar diliyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa