bursa escort Kuşaklar kaynaştı
Advert

Kuşaklar kaynaştı

'18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası', Akdeniz Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Gerontoloji Bölümü Yaşlılık Çalışmaları Araştırma ve Uygulama Merkezi (YAÇUMER) sosyal sorumluluk projesi olan 60+ Tazelenme Üniversitesi ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Aktif Yaşlı Merkezi işbirliğiyle çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Kuşaklar kaynaştı
Kuşaklar kaynaştı Kemer Gözcü
Bu içerik 215 kez okundu.
Advert

Akdeniz Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Gerontoloji bölümü bahçesinde 'Rekreaktif Etkinlikler' kapsamında 60+ Tazelenme Üniversitesi öğrencileri ve Gerontoloji Bölümü öğrencileri, kuşaklararası etkileşim ve dayanışmanın en güzel örneklerini sergiledi. Gençler ve yaş alan öğrenciler yoga, yapboz, hafıza oyunu, balon yarışması ve çeşitli sanatsal faaliyetleri birlikte yaparak, 'Kuşaklar arası çatışma yok dayanışma var' mesajı verdi. Yaşlılara Saygı Haftası'nı çeşitli etkinliklerle kutlayan gençler ve yaş alan öğrenciler aynı karede yer almanın mutluluğunu yaşayarak renkli görüntüler oluşturdu.

Yaşlılara Saygı Haftası açılış konuşmasını Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Ece Şimşek ve Gerontoloji Bölüm Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Gülüşan Özgün Başıbüyük yaptı. Spor Bilimleri Fakültesi Öğr. Gör. Dr. İlkay Orhan ve Öğr. Gör. Nihat Ayçeman gönüllü destek verdi.

Prof. Dr. Tuğgeneral Cevdet Demirkol Ayhan Demirkol Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden öğretmen ve öğrenciler de Tazelenme öğrencileri ile birlikte kutlamalara katıldı.

(DHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa