bursa escort BBP’den Topaloğlu’na destek
Advert

BBP’den Topaloğlu’na destek

Geçtiğimiz günlerde Kemer İyi Parti Yönetim Kurulundan 12 kişinin istifa ederek, yüzlerce İyi Partili ile birlikte Necati Topaloğlu’na destek vereceğini açıklamasının ardından, Büyük Birlik Partisi (BBP) Kemer İlçe Teşkilatı ve üyeleri yerel seçimde Necati Topaloğlu’nu destekleyeceklerini söylediler. BBP Kemer İlçe Başkanı Alaattin Özdemir, “Geçtiğimiz son 10 yıl içerisinde mevcut yönetimin yapmış olduğu ya da yapamadığı ve yapmış gibi gösterdiği projeleri inanmadığımızdan, bundan sonraki süreçte bu işleri yapacağına inandığımız ve Göynük’de yaptıkları ile kendisini ispat eden Necati Topaloğlu’na desteğimizi açıklıyoruz” dedi.

BBP’den Topaloğlu’na destek
BBP’den Topaloğlu’na destek Kemer Gözcü
Bu içerik 910 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Ahmet Duran YENİGÜN

BBP Kemer İlçe Teşkilatı ve üyeleri yerel seçimde Necati Topaloğlu’nu destekleyeceklerini söylediler. BBP Kemer İlçe Başkanı Alaattin Özdemir ve Yönetim Kurulu üyeleri, partililerin katılımı ile Kemer Kanyon Park’da, DSP Kemer Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu ve Meclis üyeleri adaylarına destek amacıyla bir piknik düzenledi.

‘BİRLİKTE KEMER’İ YÖNETECEĞİZ’

Necati Topaloğlu, verilen destek ve düzenlenen piknik için teşekkür ederken, özellikle çocuklarının yoğun iğlisini gördü. Tüm masaları meclis üyeleri adayları ile birlikte gezen ve birebir Kemerliler ile ilgilenen Topaloğlu gösterilen ilgi için teşekkür ederek, “BBP Kemer İlçe Teşkilatına çok teşekkür ediyorum. Büyük Birlik Partisi Kemer İlçe Başkanı Alaattin Bey ve Yönetimi bize destek için bir piknik düzenlemiş. Bütün eşraflarını da buraya çağırmış. Desteklerinin DSP ve Necati Topaloğlu olduğunu söylediler. Beraberce bu yolda birlikte yürüyerek, hep birlikte Kemeri yöneteceğiz” dedi.

‘GÖYNÜK’DE YAPTIKLARI İLE KENDİSİNİ İSPAT ETTİ’

BBP Kemer İlçe Başkanı Alaattin Özdemir ise, “Geçtiğimiz son 10 yıl içerisinde mevcut yönetimin yapmış olduğu ya da yapamadığı ve yapmış gibi gösterdiği projeleri inanmadığımızdan, bundan sonraki süreçte bu işleri yapacağına inandığımız üniversite mezunu, kültürlü, 10 yılık da geçmişi ile Göynük’de yaptıkları ve Kemer’e de yapacakları ile kendisini ispat eden Necati Topaloğlu’na desteğimizi açıklıyoruz. Antalya’da Büyük Birlik Partisi olarak Ak Parti’yi destekleyeceğiz. Ama yerelde Kemer’de teşkilatımıza bağlı kayıtlı seçmenlerimiz ile birlikte Necati Hoca’yı destekleyeceğiz” dedi.

‘MUSTAFA GÜL’DEN İYİ BİR ORGANİZATÖR OLUR’

Mustafa Gül’ün Kemer’de son 10 yılda başarısız bir Belediye Başkanı olduğunu da sözlerine ekleyen Özdemir, “Mustafa Gül’ü bir organizasyonun başına getirip, ses sanatçıları gibi organizasyonlar yaparsak ancak orada iyi bir organizatör olur. Belediye Başkanı dediğiniz zaman, Belediye Başkanı ilçesine yatırım yapan, yaptıkları ile övünen Başkan olması lazım. Ama bizim Başkanımız sayın Mustafa Gül, yaptıkları ve serleri ile değil, getirmiş olduğu sanatçılar ile övünen iyi şeyler yapığını iddia eden bir Belediye Başkanıdır” diye konuştu.

KAHVALTIYA KATILDILAR

DSP Kemer Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu ve belediye meclis üyesi adayları Kuzdere’de İsmail Kurga ve ailesinin davet etmiş olduğu kahvaltıya katıldı. Ardından Kiriş Mahallesi’nde Ergün Güvercin’in anneannesi merhume Selime Kaya’nın hayrına dağıtılan pişiden ikram aldılar.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa