bursa escort Konyaaltı'nda, ödüller sahiplerini buldu
Advert

Konyaaltı'nda, ödüller sahiplerini buldu

Konyaaltı Belediyesi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bu yıl 7'ncisi düzenlenen resim yarışmasının ödülleri verildi.

Konyaaltı'nda, ödüller sahiplerini buldu
Konyaaltı'nda, ödüller sahiplerini buldu Kemer Gözcü
Bu içerik 260 kez okundu.
Advert

Konyaaltı Belediye Başkan Yardımcısı Cansel Tuncer'in katılımıyla başlayan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Resim ve Seramik Yarışması, ödül töreni ve sergi açılışı ile son buldu. Konyaaltı Belediyesi fuaye alanında düzenlenen ödül töreni ve sergi açılışına çok sayıda vatandaş katıldı.

Yarışmada resim alanında Aslıhan Özdemir birinci, Zilya Khazhin ikinci, Derya Bardakçı üçüncü oldu. Seramik alanında ise Suna Polat birinci, İlknur Güzel ikinci, Gözde Akşar üçüncü oldu. Mansiyonda ise Beste Demir birinci, Kübra Aydemir ikinci, Ferhat Arat üçüncü oldu. Dereceye giren yarışmacılara ödüllerini Başkan Yardımcısı Cansel Tuncer verdi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen yarışmanın bu yıl 7'ncisini gerçekleştirdiklerini dile getiren Cansel Tuncer, ülkemizde kadına yönelik şiddetin her geçen yıl arttığını, bunun önüne geçebilmek için birbirimizi sevmeyi öğrenmemiz gerektiğini söyledi. Cansel Tuncer, kadının ihmal edildiği bir toplumun varlığını sürdürmesinin mümkün olamayacağını kaydetti.

(Haber Merkezi)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa