bursa escort Romanlardan Topaloğlu’na destek
Advert

Romanlardan Topaloğlu’na destek

Kemer’de 31 Mart seçimleri yaklaşırken DSP Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu’na başkanlık yolunda destekler çığ gibi büyümeye devam ediyor. Son olarak İlçede yaşayan Romanlar da Necati Topaloğlu ile birlik mesajı verdiler.

Romanlardan Topaloğlu’na destek
Romanlardan Topaloğlu’na destek Kemer Gözcü
Bu içerik 1052 kez okundu.
Advert

Ahmet Duran YENİGÜN

24 Şubat tarihinde düzenlenen Proje tanıtımında 3 binin üzerinde kişinin doldurduğu alanda projelerini anlatan Necati Topaloğlu’na destekler büyüyerek devam ediyor. 31 Mart yerel seçimler öncesi son olarak ilçede yaşayan Romanlar, DSP Başkan Adayı Necati Topaloğlu’nun yanında olacaklarını açıkladılar. İlçe Merkezinde bulunan DSP Seçim Koordinasyon Merkezine gelen Romanlar burada yaptıkları açıklamada; “Biz kendimizi parayla satmayız. Bu nedenledir ki hepimiz gönül birliği ile karşılık beklemeden Başkan adayı Necati Topaloğlu’nun yanındayız” dediler. 

DSP Adayı Necati Topaloğlu ise; “Onurlu ve dik duruşlarından asla taviz vermeyen, halkımızın bir parçası, şivelerine ortak olmaya çalışılan, sözlerinin altına imzalarını attıkları, yüzlerindeki tebessümleri, içlerindeki eğlenceli dünyaları, hayatlarındaki müzik ritimleriyle, görenlerin bizde onlarla eğlenip mutlu olabilsek diye gıpta ile baktıkları Roman kardeşlerimiz çıkmış olduğumuz bu meşakkatli ve bir o kadarda onur verici bu yola hep birlikte adım atmaya hepiniz hoş geldiniz, sefalar getirdiniz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa