bursa escort ‘Onlara verdiğimiz önem ve değer baki olarak kalacaktır’
Advert

‘Onlara verdiğimiz önem ve değer baki olarak kalacaktır’

Demokratik Sol Parti (DSP) Kemer Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu ve belediye meclis üyesi adayları Demirören Haber Ajansı (DHA) ve Antalya Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyaretlerde bulundu.

‘Onlara verdiğimiz önem ve değer baki olarak kalacaktır’
‘Onlara verdiğimiz önem ve değer baki olarak kalacaktır’ Kemer Gözcü
Bu içerik 857 kez okundu.
Advert

DSP Kemer Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu ve belediye meclis üyesi adayları Demirören Haber Ajansı (DHA) Akdeniz Bölge Müdürü Salih Uçar ve ekibine ziyarette bulundu. Topaloğlu “Kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesi doğrultusunda, her şartta görevleri peşinde koşan, gazetecilik mesleğinin zor şartlarına rağmen mesai kavramı gözetmeksizin hizmet eden, başta basın sektöründe hizmet veren basın çalışanları ve tüm gazeteciler bizler için her zaman önem arz ederler. Onlara verdiğimiz önem ve değer baki olarak kalacaktır.” dedi.

Ziyaretlere devam eden Topaloğlu ve meclis üyesi adayları Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti. Topaloğlu “Bir fotoğraf karesi için saatlerce en doğru anı bekleyen, bir satır haber ile birçok hayata umut olabileceği gerçeğini unutmadan çalışan değerli basın mensupları ve basın gönüllülerimizin her zaman ayrı yerleri olmak zorundadır. Bu inancımız ile Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret ettik. Bizleri samimi ve güler yüzlü karşılamalarından dolayı teşekkür ederiz.” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa