bursa escort ‘Dert ortağı olacağız’
Advert

‘Dert ortağı olacağız’

Demokratik Sol Parti (DSP) Kemer Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu ve belediye meclis üyesi adayları Merkez ve Kiriş Mahallelerinde esnaf ve vatandaşlarla buluşarak sorunlarını dinledi. Topaloğlu, “Esnafımıza, yönetimimizde dert dinlemeye değil, dert ortağı olarak sorunları ortadan kaldıracağımızın sözünü verdik” dedi.

‘Dert ortağı olacağız’
‘Dert ortağı olacağız’ Kemer Gözcü
Bu içerik 970 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Ahmet Duran YENİGÜN

DSP Kemer Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu ve belediye meclis üyesi adayları, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretleri sürdürüyor. Topaloğlu, meclis üyesi adayları Mustafa Bilici, Emrah Ayhan, Emin Gül, İsmail Aka, Ferhan Fidan, Memduh Talih, Şeref Kaya, Özgür Şahin, Adem Barış, Özden Biber, Ercan Mert, Arzu Erkan Dursun, Mehmet Ali Tal, Hasan Kayrak ve Hüseyin İnan ile Kemer’de Kemerli yabancı uyruklu gelinlerle buluştu. Yapacakları çalışmaları anlatan Topaloğlu, yabancı uyruklu gelinlerin Kemer'de yabancılık çekmemeleri için neler yapılabileceği konusunda görüş alışverişinde bulundu. 

Ziyaretlerine ara vermeden devam eden Topaloğlu ve meclis üyesi adayları daha sonra Merkez Mahallesi’nde kurulan giysi pazarında ve Kiriş Mahallesi’nde esnafları ziyaret ederek sorunları ve yapacakları çalışmaları anlattılar. Topaloğlu, “Kemer merkezde turistlerimize Kemer ve güzelliklerini tanıtabilmek, Kemer'imizi dünyaya duyurmak adına kurulan turist pazarımızda gezerek esnaflarımıza hayırlı işlerinin, bol satışlarının olması temennilerinde bulunduk. Kiriş Mahallemizde de esnafımızla biraraya gelerek sorunlarını dinleyip, projelerimizden bahsettik. Esnafımıza, yönetimimizde dert dinlemeye değil, dert ortağı olarak sorunları ortadan kaldıracağımızın sözünü verdik” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa