bursa escort ‘Arkasında duramayacağımız vaatlerde bulunmuyoruz’
Advert

‘Arkasında duramayacağımız vaatlerde bulunmuyoruz’

Demokratik Sol Parti (DSP) Kemer Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu ve belediye meclis üyesi adayları Kuzdere Mahallesi’nde kurulan pazarda esnaf ve vatandaşlarla buluşarak sorunlarını dinledi.

‘Arkasında duramayacağımız vaatlerde bulunmuyoruz’
‘Arkasında duramayacağımız vaatlerde bulunmuyoruz’ Kemer Gözcü
Bu içerik 1148 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Ahmet Duran YENİGÜN

DSP Kemer Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu ve belediye meclis üyesi adayları, Kuzdere Mahallesi’nde kurulan pazarda esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Topaloğlu “Arkasında duramayacağımız vaatlerde bulunmuyoruz; yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır kelimesinin üzerinde durarak geçmiş dönemimizde yaptıklarımızı herkese gururla söylüyor ve gösteriyoruz. Sen ben değil BİZ olmaya geliyoruz diyoruz. Ayrıştırma yapmadan dini, dili, ırkı, memleketini gözeterek kişiye özel tavır değil halkla iç içe, herkese eşit standartlarla yaklaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu düşüncelerimizi sizlere anlatabilmek için başımız dik, yüzümüz ak şekilde nerede bir topluluğumuz var ise yanlarında oluyor ve sohbetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu kararlılığımız ve inancımız ile bugün Kuzdere Pazarımızda esnaflarımız ve halkımız ile bir araya geldik. Bizleri yüzlerinde gülücükler ile karşılayıp sarılan halkımıza sonsuz teşekkür ediyoruz” dedi.

Pazar ziyaretlerinin yanı sıra dünya evine giren yeni çiftlerin düğünlerinde mutluluklarına ortak olan DSP Kemer Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu ve belediye meclis üyesi adayları, Özlem Urhan ile Şahin Bozkaya çiftinin nişan eğlencesine katılarak heyecanlarına şahit oldular. Çifte, mutluluklarının daimini ve yeni hayatlarının huzurlu olmasını dileğinde bulundular.

TOPALOĞLU KOZA TV’DE

DSP Kemer Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu Koza TV’nin konuğu oldu. Sorulan soruları yanıtsız bırakmayan Topaloğlu, Göynük Belediye Başkanlığından itibaren yaptığı çalışmalardan bahsetti. Topaloğlu “Bizim belediyeciliğimiz sorgulanan bir belediyecilik anlayışında olacak nereye ne harcanmış herkes bilecek’ dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa