bursa escort Gecekondu taziye evi
Advert

Gecekondu taziye evi

Kemer’in Göynük Mahallesi Değirmendere mevkiinde Kemer Belediyesi tarafından yapılacak olan aşevi ve taziye evinin temel atma töreni şaşkınlık yarattı. Temeli bile olmadan sadece parke taşları ile kaplı alan üzerine beton dökülerek yapılacağı düşünülen aşevi ve taziye evine vatandaşlar tepki gösterdi. Vatandaşlar, “CHP’li Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mustafa Gül, herhalde burasını büfe kondu sandı. Neyin temelini attılar? Burası aşevi ve taziye evi değil olsa olsa gecekondu cenaze evi olur” dediler.

Gecekondu taziye evi
Gecekondu taziye evi Kemer Gözcü
Bu içerik 1658 kez okundu.
Advert

Ahmet Duran YENİGÜN

Kemer’in Göynük Mahallesi Değirmendere mevkiinde Kemer Belediyesi tarafından yapılacak olan aşevi ve taziye evinin temeli önceki gün atıldı. CHP’li Kemer Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mustafa Gül törende yaptığı konuşmada, “Değirmendere halkından gelen taziye evi taleplerini değerlendirdik ve Değirmendere’de yerini belirledik. Gelen taleplere göre projelerini şekillendirdik” dedi.

Ancak temel atma töreninde vatandaşlar şaşkınlık yaşadı. Temel atılan alanın parke taşları ile kaplı olması ve temel atmadan direk beton dökülerek dört duvarla çevrilerek yapılacağı düşünülen aşevi ve taziye evine vatandaşlar tepki gösterdi. Vatandaşlar, “CHP’li Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mustafa Gül, herhalde burasını büfe kondu sandı. Burada neyin temelini attılar? Biz buraya taziye diye gelip başımıza mı yıkılacak? Böyle iş olmaz. Daha ortada temel yok, temel atma töreni diyorlar. Göstermelik iş yapıyorlar resmen. Zemini parke taşları ile kaplı yamuk yere beton dökülüyor. Nasıl proje yapılıyor? Burası aşevi ve taziye evi değil olsa olsa gecekondu cenaze evi olur. Her yere büfeler konduran Mustafa Gül’den de anca bu beklenirdi zaten” dediler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa