bursa escort Kemer Final’in bursluluk sınavına büyük ilgi
Advert

Kemer Final’in bursluluk sınavına büyük ilgi

Kemer Final Okulları tarafından hafta sonu düzenlenen “Düzey Belirleme ve Bursluluk Sınavı” yoğun ilgi gördü. Binin üzerinde başvurunun yapıldığı sınavlara 867 öğrenci katıldı.

Kemer Final’in bursluluk sınavına büyük ilgi
Kemer Final’in bursluluk sınavına büyük ilgi Kemer Gözcü
Bu içerik 864 kez okundu.
Advert

Şüheda DAYANTÜRK

Kemer Final Okulları’nın 23 Şubat Cumartesi günü yaptığı Düzey Belirleme ve Bursluluk Sınavı’na ilgi yoğun oldu. İlkokul ve Ortaokul düzeyinde gerçekleştirilen sınav için başvuru kontenjanları tamamen doldu. Binin üzerinde başvurunun yapıldığı 6 oturum olarak düzenlenen sınavlara 867 öğrenci katıldı. Yoğun bir katılımla gerçekleşen sınavlarda aileler de çocuklarını yalnız bırakmadı.

Kemer Final Okulları tarafından yapılan açıklamada gösterilen ilgiden dolayı öğrencilere ve ailelerine teşekkür edildi. Açıklamada, “Ülkemizin köklü eğitim kurumlarından olan Final Okulları olarak bizler, çocuklarımızı geleceğe hazırlarken hem yaşam hem sınav başarısı sloganıyla hareket ediyoruz. Amacımız, bir yandan akademik başarıyı sağlarken bir yandan da sosyal anlamda başarılı çocuklar yetiştirmektir. Çünkü şimdinin çocukları, geleceğimizi emanet ettiğimiz nesildir aslında. O nedenle ne kadar çalışkan, dürüst, vatansever çocuklar yetiştirirsek, ülkemizin geleceği de o kadar aydınlık olacaktır” denildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa