bursa escort WWF Liderlik Forumu Kaş'ta yapıldı
Advert

WWF Liderlik Forumu Kaş'ta yapıldı

Dünya Doğayı Koruma Vakfı (WWF) Liderlik Forumu Kaş ilçesinde yapıldı.

WWF Liderlik Forumu Kaş'ta yapıldı
WWF Liderlik Forumu Kaş'ta yapıldı Kemer Gözcü
Bu içerik 332 kez okundu.
Advert

Dünya Doğayı Koruma Vakfı (WWF) Liderlik Forumu Kaş ilçesinde yapıldı. WWF tarafından Kaş Kültürevi'nde düzenlenen liderlik forumunda, denizlerin korunması için gelecek nesillerin yetiştirilmesi eğitiminin beşincisi gerçekleştirildi. Eğitimde yerli ve yabancılar katılımcılar yer alırken, katılımcılar kendi ülkelerinde yaptıkları çalışmaları paylaştı. Forumun eğitim bölümlerine Kaş Belediye Başkan Yardımcısı Lütfi Öztürk, Kaş Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Dr. Munise Ozan, program koordinatörü Anne Walton, WWF Türkiye Deniz Koruma Uzmanı Yaprak Arda, Kaş temsilcileri, ABD, Mısır, Tunus, Hırvatistan, İngiltere, Yunanistan, İtalya, Slovenya, Hawaii ve Türkiye'den uzmanlar katıldı.

Program koordinatörü Anne Walton, "WWF Akdeniz Girişimi tarafından düzenlenen ortak liderlik forumunun amacı Akdeniz'deki deniz- kıyı koruma alanlarındaki yaptıklarımızla, yapacaklarımızla öncü rolü üstlenmek isteyen bireylerin gelişimini hedefliyor. Güçlü, donanımlı, doğa koruma liderlerini yetiştirmek. Bu çalışma 2015 yılından bu yana devam ediyor. Şu anda ikinci aşamasına geçtik. Bu foruma 14 farklı ülkeden 37 birey katılıyor. İşbirlikçi liderler yetişiyor" diye konuştu.

WWF Türkiye deniz koruma uzmanı Yaprak Arda da "4 yıldır bu eğitim çalışmasının bir parçası olarak çalışıyorum. Burada öğrendiklerimi Kaş- Kekova Özel Çevre Koruma Bölgesi'ndeki paydaşlarla paylaşıyorum. Bu eğitim çalışmaları sayesinde Kaş- Kekova Koruma Bölgesi'ndeki çalışmalar daha etkin bir biçimde ilerliyor" dedi.

(DHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa