bursa escort “Ömrümüzden bir parça vermek için veriyoruz”
Advert

“Ömrümüzden bir parça vermek için veriyoruz”

Topaloğlu ve belediye meclis üyesi adayları ayrıca Değirmendere'de ev ziyaretleri gerçekleştirdi. Topaloğlu, “Kendini düşünmeyi bırakıp ailesine kol kanat olan insanlarımıza bir umut, küçücük bir gülümseme de bizler yaşatabildiysek ve yüreğimiz kadar yol alabildiysek ne mutlu bizlere” dedi.

“Ömrümüzden bir parça vermek için veriyoruz”
“Ömrümüzden bir parça vermek için veriyoruz” Kemer Gözcü
Bu içerik 1269 kez okundu.
Advert

Ahmet Duran YENİGÜN

DSP Kemer Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu ve belediye meclis üyesi adayları, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretleri sürdürüyor. Topaloğlu, Tekirova Mahallesi’nde kurulan semt pazarında esnaf ve vatandaşlar ile buluşarak sorunlarını dinledi ve yapacağı çalışmaları anlattı. Topaloğlu, pazar yerlerinin daha düzenli olabilmesi adına, esnafın sıkıntılarını dikkate aldıklarını belirterek, “Pazara çıkan vatandaşların da beklentilerini öğrendik. DSP yönetimi idaresinde olan ‘Biz’ kavramı ile sevgi saygı çerçevesinde bir belediye olacağımızın sözünü verdik” dedi.

Topaloğlu ve belediye meclis üyesi adayları, daha sonra Değirmendere'de vatandaşlarla biraraya gelerek, ev ziyaretleri gerçekleştirdiler. Kendilerine gösterilen samimi ilgiden dolayı teşekkür eden Topaloğlu, “İnsanın insana en güzel ikramı, ona ömründen zaman ayırmasıdır, ailesi için, evlatları için kendini düşünmeyi bırakıp ailesine kol kanat olan insanlarımıza bir umut, küçücük bir gülümsemede bizler yaşatabildiysek, yüreğimiz kadar yol alabildiysek, tekerlekli sandalyesinde özgürlüğüne bir adım daha atmasına vesile olduğumuz Sn. Saniye annemizin hayır duasına girebildiysek ne mutlu bizlere.  Kimsenin karnında açlığı, ayağında yalınlığı ve sırtında çıplaklığı kalmasın diye ömrümüzden bir parça vermek için veriyoruz mücadelemizi, sözümüz var Kemer'imizi yaşanılası bir Kemer yapmaya” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa