bursa escort Fen Lisesi’nin konuğu Dr. Özkan oldu
Advert

Fen Lisesi’nin konuğu Dr. Özkan oldu

Göynük Fen Lisesi Okul Aile Birliği, Kariyer Günleri Etkinliği kapsamında Yaşam Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Cemal Özkan’ı öğrencilerle buluşturdu.

Fen Lisesi’nin konuğu Dr. Özkan oldu
Fen Lisesi’nin konuğu Dr. Özkan oldu Kemer Gözcü
Bu içerik 2045 kez okundu.
Advert

Şüheda DAYANTÜRK

Göynük Fen Lisesi Okul Aile Birliği Üniversiteye hazırlanan öğrencilerini örnek kişilerle buluşturmaya devam ediyor. Kemer Milli Eğitim İlçe Müdürü Veli Kaya ve Şube Müdürü Erdem Can’ın katıldığı etkinliğin bu seferki konuğu Yaşam Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Cemal Özkan oldu. Çalışmayı seven örnek bir kişi olan Dr. Cemal Özkan öğrencilerin idealleri olan hekimlik mesleği hakkında bilgiler verdi ve soruları cevapladı. Öğrencilere çok çalışmadan keyif almayı, pozitif olmayı, çözüm odaklı hayata bakmayı öneren Dr. Özkan, hekimlik mesleğinin önemini paylaştı. Dr. Özkan son olarak Kemer’de okuyan öğrenciler olmak üzere herkesin Türkiye’nin değil dünyanın en güzel yeri olan Kemer’in kıymetini bilmesi gerektiğine işaret ederek söyleşiyi tamamladı. Etkinliğin ardından Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Kaya tarafından günün anısına Dr. Cemal Özkan’a teşekkür plaketi sunuldu.

DR. CEMAL ÖZKAN KİMDİR?

Dr. Cemal Özkan İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini kazanarak 1985 yılında üniversiteden mezun oldu. 1988 yılında Kemer’e geçici bir görev ile atanan Dr. Cemal Özkan, küçük bir poliklinik ile 1996 yılına kadar turizm sağlığı üzerinde çalışmalarına devam etti. Daha sonra eşi Dr. Tülin Özkan’la birlikte 1996 yılında Kemer Yaşam Hastanesi’ni kurdu.  Küçük bir poliklinikten başlayan sağlık sektöründeki iş hayatındaki yöneticiliği 1996 yılında başlayıp 2019 yılında Özel Antalya Yaşam Hastanesi’ni eşi ile birlikte Akdeniz bölgesinde, 6 şubesi olan, yerli sermayeli tek zincir hastanesi konumuna gelmesini sağlamıştır. Dr. Cemal Özkan, Yaşam Hastaneler Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yapmaya devam etmektedir.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa