bursa escort Dr. Bolat'tan 'Anne Baba Okulu' semineri
Advert

Dr. Bolat'tan 'Anne Baba Okulu' semineri

Eğitim bilimci, akademisyen ve yazar Dr. Özgür Bolat, 'TerraCity Kültür Sanat Buluşmaları' kapsamında ebeveynlere mutlu ve başarılı çocuk yetiştirme konulu seminer verdi.

Dr. Bolat'tan 'Anne Baba Okulu' semineri
Dr. Bolat'tan 'Anne Baba Okulu' semineri Kemer Gözcü
Bu içerik 279 kez okundu.
Advert

Muratpaşa ilçesindeki TerraCity AVM'de düzenlenen 'TerraCity Kültür Sanat Buluşmaları'nın konuğu eğitim bilimci, akademisyen ve yazar Dr. Özgür Bolat oldu. Dr. Özgür Bolat, 'Anne Baba Okulu' adını verdiği seminerde, mutlu ve başarılı çocuk yetiştirmenin prensipleri ile bu süreci engelleyen gizli dinamikleri anlattı. Anne ve babalar, akıllarında kalan soruları Bolat'a yöneltti.

Soru- cevap şeklinde ilerleyen seminerde, 'Anne Baba Okulu'nun temel felsefesinin 'koşulsuz ebeveynlik' üzerine kurulu olduğunu ifade eden Dr. Bolat, "Anne Baba Okulu'nda aslında çocuk yetiştirme değil, birey olmanın temel prensipleri anlatılmaktadır. Birey olmayan anne ve baba, birey yetiştiremez. Birey olamayan çocuk da mutlu ve anlamlı bir yaşam süremez" dedi.

Dr. Özgür Bolat, yaklaşık 3 saat süren seminerde, 'Mutlu olmak için başarıya ihtiyaç var mıdır', 'Kimlerin mutlu olmak için başarıya ihtiyacı vardır', 'Mutlu ve başarılı çocuk nasıl yetiştirilir' soruları üzerinde katılımcılarla uzun süre fikir alışverişinde bulundu.

(DHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa