bursa escort 'DSP yönetimi idaresinde çözüm odaklı bir belediyecilik'
Advert

'DSP yönetimi idaresinde çözüm odaklı bir belediyecilik'

Demokratik Sol Parti (DSP) Kemer Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu ve belediye meclis üyesi adayları Kuzdere Mahallesi’nde kurulan pazarda esnaf ve vatandaşlarla buluşarak sorunlarını dinledi. Topaloğlu ve belediye meclis üyesi adayları ayrıca Kemer hurdacılar sitesini ziyaret etti.

'DSP yönetimi idaresinde çözüm odaklı bir belediyecilik'
'DSP yönetimi idaresinde çözüm odaklı bir belediyecilik' Kemer Gözcü
Bu içerik 875 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Ahmet Duran YENİGÜN

DSP Kemer Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu ve belediye meclis üyesi adayları, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretleri sürdürüyor. Topaloğlu, Kuzdere Mahallesi’nde kurulan semt pazarında esnaf ve vatandaşlar ile buluşarak sorunlarını dinledi ve yapacağı çalışmaları anlattı. Pazar yerlerinin daha düzenli olabilmesi adına, esnafın sıkıntılarını dikkate aldıklarını belirterek, pazara çıkan vatandaşlarımın beklentilerini öğrenerek DSP yönetimi idaresinde olan bir belediyecilikte çözüm odaklı olacaklarının sözünü verdiler.

Topaloğlu ve belediye meclis üyesi adayları, Kemer hurdacılar sitesini ziyaret edip mesleğin zorluklarını ve eksikliklerini görerek demir- çelik sanayinde neler yapılabileceğinin üzerinde fikir alışverişinde bulundular.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa