bursa escort ‘Bir elin nesi var, iki elin sesi var’
Advert

‘Bir elin nesi var, iki elin sesi var’

Demokratik Sol Parti (DSP) Kemer Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu, Kemer merkez pazarı esnafları, Alevi Kültür Dernekleri şubesi üyeleri ve Kemer’de yaşayan Ahıska Türklerini ziyaret etti.

‘Bir elin nesi var, iki elin sesi var’
‘Bir elin nesi var, iki elin sesi var’ Kemer Gözcü
Bu içerik 1069 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Demokratik Sol Parti (DSP) Kemer Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu, Kemer merkezde kurulan pazarda esnaf ve pazar alışverişlerine çıkan halk ile bir araya geldi. Topaloğlu “Çıkmış olduğumuz bu yolda her daim yanlarında olduğumuzun, ‘bir elin nesi var, iki elin sesi var’ atasözümüz ile birlik ve beraberlik içinde ileri düzeyde kalkındırma-geliştirme yapacağımızın temeline bir adım daha attık” dedi. 

Ziyaretlere devam eden Necati Topaloğlu, Alevi Kültür Dernekleri Kemer şubesi üyeleri ile bir araya gelerek kendilerine candan ve samimi karşılamalarından dolayı teşekkürlerini iletti.

Ziyaretlerin sonunda Topaloğlu, Kemer’de yaşayan Ahıska Türkler ile buluştu, Topaloğlu “Kemerli Ahıska Türklerimizin bizlerden beklentilerini dinleyerek, bizim onlara dair planlarımızı ve düşüncelerimizi ilettik. Kendilerine samimi ve güler yüzlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

(Haber Merkezi)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa