bursa escort Topaloğlu’nun meclis listesi belli oldu
Advert

Topaloğlu’nun meclis listesi belli oldu

Demokratik Sol Parti (DSP) Kemer Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu, DSP meclis üyeliği listesini İlçe Seçim Kurulu’na teslim etti. Listenin ilk sırasında eski belediye meclis üyesi de olan Mustafa Bilici yer alırken, Bilici’yi, Emrah Ayhan ve Emin Gül takip etti.

Topaloğlu’nun meclis listesi belli oldu
Topaloğlu’nun meclis listesi belli oldu Kemer Gözcü
Bu içerik 3504 kez okundu.
Advert

Ahmet Duran YENİGÜN

DSP Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun Belediye Meclis Üye Adayları listesi belli oldu. Topaloğlu ve Meclis üyesi adayları dün Kemer İlçe Seçim Kurulu’nu ziyaret ederek listeyi teslim etti. Meclis üyeleri listesinde ilk sırada eski belediye meclis üyesi Mustafa Bilici yer aldı. Bilici’yi Emrah Ayhan ve Emin Gül takip ederken Kemer’in sevilen diş hekimlerinden Özden Biben listenin 10’ncu sırasında yer aldı. Hasan Kayrak ve Hüseyin İnan ise kontenjan adaylar olarak listede yerini aldı. 

‘HER ŞEY KEMERİMİZ İÇİN’

Topaloğlu liste teslimi sonrası yaptığı açıklamada, “Sen ben değil biz olmaya geliyoruz diyerek çıkmış olduğumuz bu yolda meclis üyeliği listemizi seçim kuruluna teslim ettik. Bu güzel günde; sıralamada hiçbir tartışma ortamı yaratmadan sözümüzün arkasında durduğumuzu göstermiş olduk. Ben ve ekip arkadaşlarımızın sevdası koltuk değil; Kemer'imize hizmet etme sevdasıdır. Çıkmış olduğumuz meşakkatli ve bir o kadarda onur verici bu yolda yorulmadan çalışan, üreten halkının yanında olacak bir Belediyeciliği Kemer'imize kazandırmaya geliyoruz. Her şey Kemerimiz için” dedi.

MECLİS ÜYELERİ ASİL LİSTESİ

1- Mustafa Bilici, 2- Emrah Ayhan, 3- Emin Gül, 4- İsmail Aka, 5- Ferhan Fidan, 6- Memduh Talih, 7- Şeref Kaya, 8- Özgür Şahin, 9- Adem Barış, 10- Özden Biber, 11- Ercan Mert, 12- Arzu Erkan Dursun, 13- Mehmet Ali Tal

MECLİS ÜYELERİ YEDEK LİSTESİ

1- Günçe Talih, 2- Cem Deniz Bakırcı, 3- Aydın Kubilay, 4- Gülden Gürcan, 5- Özcan Balaban, 6- Gizem Özdemir, 7- Sefa Demirtaş, 8- Ömer Özdemir, 9- Kadir Rusum, 10- Emrah Aktepe, 11- Ramazan Koç, 12- Recep Kaş, 13- Gizem Pelit, 14- Süleyman Çevik, 15- Cem Çalık

KONTEJAN

Hasan Kayrak ve Hüseyin İnan

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa