bursa escort ‘Benim, siyaset hayatım yok’
Reklamı Geç
Advert
Advert

‘Benim, siyaset hayatım yok’

DSP Kemer Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu’nun oğlu Osman Topaloğlu, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün CHP Beldibi Seçim Bürosu ziyareti sırasında asılsız söylemlerde bulunmasından dolayı gazetemize basın açıklamasında bulunarak “Konyaaltı’nda yıllık 38 bin lira kirayla oturuyorum. Benim, Mustafa Gül’ün oğlu gibi siyaset hayatım yok” dedi.

‘Benim, siyaset hayatım yok’
‘Benim, siyaset hayatım yok’ Kemer Gözcü
Bu içerik 2618 kez okundu.
Advert

Ahmet Duran YENİGÜN

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, CHP Beldibi Seçim Binası ziyaret konuşmasında DSP Kemer Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu’nun oğlu Osman Topaloğlu için asılsız söylemlerde bulunarak Konyaaltı’nda 1,5 milyarlık evde oturduğunu iddia etmiş, ayrıca Ünlü Su Sporlarının sahibi de olan Osman Topaloğlu’nun Kemer için yaptığı turizm ve ticaret katkılarına da hakarette bulunmuştu. 

Başkan Gül’ün açıklamalarının ardından kaldığı evin kendisine ait olmadığını ve kirada oturduğunu belirten Osman Topaloğlu, bu iddiaların asılsız olduğunu belirterek kira sözleşmesini kamuoyu ile paylaştı. Kendisine yapılanın çirkin bir hareket olduğunu belirten Osman Topaloğlu; “Konyaaltı’nda oturduğum evin kendime ait olduğu iddia edildi ve değerinin 1,5 milyar olduğu söylendi. Ev bana ait değil, ben sadece kiracıyım. 1,5 milyarı bulsam en lüksünden Kuzdere’ye villa yaptırırım Mustafa Gül gibi. Benim yıllık kiram 38 Bin lira. Benim kimseden gizlim saklım yok.” 

BENİM SİYASET HAYATIM YOK

Sahip olduğu su sporları ile ilgili de açıklamada bulunan Osman Topaloğlu, “Benim Kemer’de iki adet su sporları kulvarım var. Ben bunları çalıp çırpıp yapmadım. Benim ticaret hayatımda ne hırsızlık ne ahlaksızlık ne de şerefsizliğin bahsi bile geçemez. Biz anlatmaktan yorulduk, ama bazıları anlamamakta ısrar ediyor illa bir söylemde bulunabilmek için. Ben 2002 yılında iki su sporları kulvarını ihaleyle aldım. Babam Necati Topaloğlu 2004 yılında Göynük Belediye başkanı seçildi. Benim siyasi hayatım yok Mustafa Gül’ün oğlu gibi. Ama nedense benim su sporları kulvarıma kafayı takmış durumdalar” dedi. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X