bursa escort AKMEK iş kapılarını aralıyor
Advert

AKMEK iş kapılarını aralıyor

Antalya Kepez Meslek Eğitim Kursları (AKMEK), 2018 yılında 20 merkezde, 68 branşta 101 farklı kurs açarak, binlerce kadına iş kapısı araladı.

AKMEK iş kapılarını aralıyor
AKMEK iş kapılarını aralıyor Kemer Gözcü
Bu içerik 266 kez okundu.
Advert

AKMEK, birbirinden farklı alanlarda açtığı kurslar ile kadınlara meslek edinme imkanı sunuyor. Hobi ve meslek edindirme amaçlı açılan kurslar, 2018 yılında 20 merkezde, 68 branşta 101 farklı kurs açarak, binlerce kadına iş kapılarını araladı. Meslek, sanat, bilgisayar, yabancı dil, sosyal ve kültürel olmak üzere 5 alanda kurs açan AKMEK'in 2018-2019 ikinci dönem kurs kayıtları da başladı. Her yıl binlerce kişiye sosyalleşme ve yetenek geliştirme imkanı sunan kurs merkezi, bu dönemde de binlerce kişiyi meslek sahibi yapacak.

AKMEK KADINLARI SOSYALLEŞTİRİYOR

AKMEK'in sadece sanat ve meslek öğreten bir yer olmadığını belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “AKMEK kurslarımız girişimci hanımlarımızın da önünü açıyor. Birçok başarı hikayesine örnek olan kurslarımız, bugüne kadar binlerce kadınımıza da meslek kapılarını araladı. AKMEK kültür gezileri, sağlık taramaları, anne ve çocuk sağlığı bilgilendirmesi, çeşitli alanlardaki seminerleriyle özellikle hanımlar için sosyalleşme ortamı oluşturuyor" dedi.

Başkan Tütüncü, kadınların el emeği göz nuru ile ortaya koydukları eserlerin de DokumaPark'ta açtıkları Sanat Sokağındaki El Emeği Çarşısı'nda sergilendiğini, bunun AKMEK için önemli bir çalışma olduğunun altını çizdi.

(DHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa