bursa escort ANTGİAD'ın konuğu Uzm. Dr. Dündar
Reklamı Geç
Advert
Advert

ANTGİAD'ın konuğu Uzm. Dr. Dündar

Antalya Genç İşinsanları Derneği (ANTGİAD) tarafından Olağan Genişletilmiş Üye Toplantısına NÖRO Sağlık Kurucu Sinir Bilimi Uzmanı Uzm. Dr. Kerem Dündar konuşmacı olarak katıldı.

ANTGİAD'ın konuğu Uzm. Dr. Dündar
ANTGİAD'ın konuğu Uzm. Dr. Dündar Kemer Gözcü
Bu içerik 296 kez okundu.
Advert

Antalya Genç İşinsanları Derneği (ANTGİAD) tarafından Olağan Genişletilmiş Üye Toplantısına NÖRO Sağlık Kurucu Sinir Bilimi Uzmanı Uzm. Dr. Kerem Dündar konuşmacı olarak katıldı. Hotel Su'da düzenlenen toplantıya Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Cengiz, Antalya Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ANSİAD) Başkanı Sadi Kan, Antalya İş Kadınları Derneği (ANTİKAD) Başkanı Aynur Doğan ve çok sayıda sivil toplum kuruluşu üyesi katıldı.

'GELECEĞİN LİDERLERİNİN BEYNİ'

Uzm. Dr. Kerem Dündar, 'Geleceğin Liderlerinin Beyni' konulu sunum gerçekleştirdi. Kişisel becerilerden inovasyona kadar tüm konulara değinen Uzm. Dr. Dündar, “Geleceğin lideri olmak, dönüşen dünyaya öncelikle birey olarak adapte olmak demektir. Biz liderdik dediğimizde sürekli birilerini yöneteceğimizi zannediyoruz ama önce insanın kendini yönetmesi gerekir. Liderlerin kendini yönetmeyle ilgili problemi oldukça liderlik kısmını çözemeyiz. Bir kişiye bile liderlik yapıyorsanız önce kendinizi iyi yönetiyor olmanız lazım. Liderin en önemli organı sorulduğunda tarih bize beyin dememiştir. Yıllardır kalbin daha önemli olduğunu düşünmüşler. Hayatının nasıl geçeceğini ayarlayan organa beyin diyoruz. Beynin nasıl kullanılacağını öğrenirseniz dışarıyı yönetmeye başlıyorsunuz. Dışarıyı dönüştürmeye, değiştirmeye başlıyorsunuz. Bu etkileşim çok önemlidir. İnsanlar iletişim halinde oldukça daha etkin bir hayat yaşamış. İnsan tek başına yaşadığında o kadar verimli olmuyor hayatta kalma ihtimali düşüyor. Birlikte hareket etmenin gücünü fark ettiğiniz takdirde güçlüsünüz" diye konuştu.

Sunumun ardından, yeni üyelere üyelik belgeleri takdim edildi.

(DHA) 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X