bursa escort Türel: Hayatı doğru planlayın
Advert

Türel: Hayatı doğru planlayın

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, lise öğrencileri ile birlikte Land Of Legends’te eğlenceli saatler geçirdi. Türel, öğrencilere hayatı doğru planlamaları tavsiyesinde bulundu.

Türel: Hayatı doğru planlayın
Türel: Hayatı doğru planlayın Kemer Gözcü
Bu içerik 289 kez okundu.
Advert

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, lise son sınıfta eğitim gören öğrencilerin üniversite sınav stresini bir nebze azaltmak adına sosyal aktiviteler düzenliyor. Türel, akvaryum gezisi, yunus gösterisi, tiyatro gösterileri ve Land Of Legend’s gezileri ile öğrencilere motivasyon sağlıyor. Öğrencilerle birlikte Land Of Legend’s gezisine katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel,  gençlerin yoğun ilgisiyle karşılandı. 

SİZLERİN BAŞARISI İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Öğrencilerle öz çekim  yapan Başkan Türel, gençlerin yerinde olmayı istediğini belirterek,” Neden diye soracaksınız. Bende öğrenciyken keşke böyle belediye başkanları olsaydı da bizi böyle güzel programlara götürseydi. Bizler sizlerin başarısı için çalışıyoruz. Çünkü hayatta her şey ders çalışmak ve eğlenmek değil. Hayatı doğru planlarsanız yapabilirsiniz. Derslerimize de iyi çalışacağız sosyal hayattan da kültürel, sanatsal etkinliklerden ve spordan da ayrı durmayacağız”  dedi.

MORAL VE MOTİVASYON ÖNEMLİ

Land of Legend’s da gençlerin güzel bir gün geçirmesini sağlayan Başkan Türel, “Size çok güzel bir gün yaşatmaya çalışacağız. Bu güzel moral ve motivasyonlarla derslerimize iyi çalışacağız. Lise talebelerimiz var onlar üniversite çok güzel yerlerde olacaklar. Üniversiteli kardeşlerimizde finallerini en başarılı şekilde tamamlayacaklar. Hepinize iyi eğlenceler başarılar diliyorum” şeklinde konuştu. Lise öğrencileri de Başkan Menderes Türel’e muhteşem bir gün geçirmelerine vesile olduğu için teşekkür etti.  

(Haber Merkezi)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa