bursa escort Taze kan aranıyor
Advert

Taze kan aranıyor

Ekonomik açıdan zor günler geçiren Kemer'in 3'üncü Lig'deki temsilcisi Kemerspor 2003 yönetimi genel kurul kararı aldı. 26 Ocak Cumartesi günü yapılacak Seçimli Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı öncesi basın toplantısı düzenleyen Kemerspor 2003 Başkanı İsmail Selami Minta, tekrar aday olmayacağını belirterek, “Artık Kemerspor yönetiminde yeni ve taze bir kana ihtiyaç olduğuna karar verdik. Neticede bu ilin takımı gerek Kemer’den gerek Antalya’dan kim sahip çıkmayı ve destek vermeyi düşürse önümüzdeki süreçte yönetime talip olmasını diliyoruz” dedi.

Taze kan aranıyor
Taze kan aranıyor Kemer Gözcü
Bu içerik 740 kez okundu.
Advert

Ahmet Duran YENİGÜN

Kemer'in 3'üncü Lig'deki temsilcisi Kemerspor 2003 futbol takımının başkanlığına 2014 yılında seçilen ve 2017'de düzenlenen kongrede güven tazeleyen İsmail Selami Minta ve ekibi yaptıkları basın toplantısıyla genel kurul kararı aldıklarını açıkladı. 26 Ocak tarihinde yapılacak olan olağanüstü seçimli kongrede başvurulara göre yeni yönetim kurulu seçilecek.

İsmail Selami Minta, "2014 Mayıs ayında Kemerspor, Kemer'in bir değeri diye arkadaşlarımızla beraber yola çıktık ve Kemerspor'un yönetimini devraldık. Tabii o döneme baktığımız zaman 1.5- 2 milyon liraya yakın Kemerspor'un borcu vardı ve bir tane lisanslı futbolcusu da yoktu. Biz hep beraber el ele verdik ve Kemerspor'u yaklaşık 4 sezon bu seneyi de sayarsak 4.5 sezon yönetmeye çalıştık. Tabii bu arada yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla beraber, başta Durmuş Can kardeşim olmak üzere hakikaten maddi olarak kulübe çok şeyler verdik. Tabii bunu niye yaptık? Dediğim gibi 3'üncü Lige bir kulüp kolay çıkmıyor, Kemer'in bir değeridir dedik, yaşatalım dedik. Bu manada maddi ve manevi ciddi çalışmalar yaptık" dedi.

‘YENİ VE TAZE BİR KANA İHTİYAÇ OLDUĞUNA KARAR VERDİK’

Bir dönem yerel idare ve herkesin kulübe destek olduğunu vurgulayan İsmail Selami Minta, "Geçen sene Antalyaspor ile pilot takım uygulaması yaptık. 2 yıllık bir sözleşme yaptık. Tabii şartlar o gün konuşulanlar gayet güzeldi ama birkaç hafta sonra Antalyaspor yönetimi istifa edince, zaten onlar da kendileri de zor duruma düştü. Tabii sezon başı takımı onlar kurdu. Takım kurulurken çok pahalı bir takım kuruldu. Zaten anlaşmamızda da teknik ekip, Antalyaspor'dan gelen topçular falan hepsinin ödemelerini onlar yapacaktı. Takım orada kalacaktı. Takım orada kaldı. Bir kısım üzerine düşeni Antalyaspor yerine getirdi ama takım pahalı olunca ve pahalı bir takım kurulunca verdikleri bize bir çare olmadı. Geçen sene hakikaten, Antalyaspor ile yaşamış olduğumuz o birliktelikten dolayı gelir gider dengesi çok açıldı. O yüzden bayağı bir sıkıntı yaşadık. Sezon başı bırakmak için bir hamle yaptık ama bir talipli çıkmayınca iyi kötü götürelim dedik. Artık bugün geldiğimiz bu noktada, işte arkadaşlarımızla birlikte toplandık ve kulübü bizim bu şekilde götürme gibi bir şansımızın olmadığını gördük. Bir de tabii bu iş sadece parada değil manevi olarak da şahsen ben çok yıprandım. Zaten 2.5 aydır sizler de biliyorsunuz rahatsızlığımdan dolayı gelemiyordum. Daha işte 3-4 gündür çıkmaya başladım. Bu saatten sonra artık Kemerspor yönetiminde yeni ve taze bir kana ihtiyaç olduğuna karar verdik. Bugün itibariyle arkadaşlarımızla olağanüstü kongre kararı aldık" diye konuştu.

‘HER TÜRLÜ DESTEĞİ ELİMİZDEN GELDİĞİNCE VERECEĞİZ’

Kemerspor'a maddi ve manevi her türlü desteği yapmaya her zaman hazır olduklarını da vurgulayan İsmail Selami Minta, “Yeni gelecek ve gelmeyi düşünen arkadaşlarında önünü açmak adına bugünden itibaren yönetim olarak üzerimize düşeni yapmaya gayret edeceğiz. Neticede bu ilin takımı gerek Kemer’den gerek Antalya’dan kim sahip çıkmayı ve destek vermeyi düşürse önümüzdeki süreçte yönetime talip olmasını diliyoruz. Umarım böyle bir fedakarlık yapacak arkadaşlar çıkar. Baktığınız zaman 3. Lige bir takımın çıkması kolay bir şey değil. İnsanlar bugün bizim zorlandığımız paraların 8-10 katını harcamasına rağmen 3. Lige çıkamıyor. O yüzden elimizdeki değere sahip çıkılması gerektiğini düşünüyorum. Zaten böyle arkadaşlarında çıkacağına inanıyoruz. Tabi biz takımı bıraktık diye hiçbir zaman dönüp Kemerspor’a bakmayacak halimiz yok. Yine maddi manevi her türlü desteği elimizden geldiğince vereceğiz. Çünkü bu bizim ilçemizin takımı, isminde Kemer ismi geçiyor. Bu yüzden Kemerli hemşerilerimizin biraz daha sağduyulu olup takıma sahip çıkmalarını diliyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa