bursa escort Göynük Fen Lisesi sporcu Nihat Zengin’i ağırladı
Advert

Göynük Fen Lisesi sporcu Nihat Zengin’i ağırladı

Kemer’in Göynük Mahallesi’nde bulunan Göynük Fen Lisesi, kariyer günleri etkinliği kapsamında 78 yaşındaki aktif masa tenisi sporcusu Nihat Zengin’i ağırladı. Hayat enerjisiyle öğrencilere masa tenisi dersi veren Zengin, ardından öğrencilerle söyleşide biraraya geldi.

Göynük Fen Lisesi sporcu Nihat Zengin’i ağırladı
Göynük Fen Lisesi sporcu Nihat Zengin’i ağırladı Kemer Gözcü
Bu içerik 739 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Simge ALTUN

Göynük Fen Lisesi öğrencileri kariyer günleri etkinliği kapsamında 78 yaşında aktif masa tenisi sporcusu Nihat Zengin’le buluştu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Kaya ve Vergi Dairesi Müdürü Harun Kara’da katıldığı etkinlikte, öğrencilerle masa tenisi oynayan Nihat Zengin, ardından söyleşide soruları yanıtladı. Öğrenciler, yaşına rağmen masa tenisinde gösterdiği hünerli hareketlerle Nihat Zengin’in hayat enerjisine hayran kaldılar. Etkinlik sonrasında okul yönetimi tarafından Nihat Zengin’e katılımlarından dolayı bir teşekkür plaketi sunuldu.

‘HAYAT ENERJİSİ İLE ÖRNEK OLDU’

Göynük Fen Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Rıza Sönmez yaptığı açıklamada, “1940 Doğumlu Nihat Zengin, Pak Maya kurucu yöneticilerinden olup 49 Yıl aynı şirkette yöneticilik yapmıştır. Nihat Zengin 76 yaşına kadar bir fiil çalışmış halen 78 yaşında zinde ve hayat enerjisi doludur. Aynı zamanda 10 yaşında başladığı masa tenisi sporuna merakı halen devam etmekte olup Kanada ve Avusturalya'da dahil olmak üzere dünyanın 45 ülkesini gezmiş bir kişidir. Öğrencilerimize hayat enerjisi ile örnek olmuştur. Öğrencilerimizle yapılan kısa söyleşide de hayatın mutlu olacağın işle meşgul olma, azimli olma ve İstikrarlı olma öğütlerini uygulayan örnek biri olarak öğrencilerimize aktarmıştır” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa