bursa escort Kaymakam Yaşar açığa alındı
Advert
Advert

Kaymakam Yaşar açığa alındı

Cumhurbaşkanlığı’nın 1 Eylül 2018 tarihli Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Erçiş Kaymakamlığı’ndan Kemer Kaymakamlığı’na atanan Mehmet Şirin Yaşar’ın, Erçiş’te devam eden soruşturma kapsamında açığa alındığı öğrenildi.

Kaymakam Yaşar  açığa alındı
Kaymakam Yaşar  açığa alındı Kemer Gözcü
Bu içerik 1496 kez okundu.
Advert

Ahmet Duran YENİGÜN

Burdur'un Çavdır, Siirt’in Aydınlar, Kayseri’nin Yeşilhisar ilçelerinde görev yapan, ardından da 2014 yılında Erciş’e Kaymakam olarak atandı. Yaşar, 11 Eylül 2016 tarihinden itibaren de Erciş Belediye Başkan vekilliği görevini de yürüttü. Mehmet Şirin Yaşar, Türkiye genelinde vali yardımcıları ve kaymakamlardan oluşan 471 mülki idare amirinin görev yeri değiştiren Cumhurbaşkanlığının 1 Eylül 2018 tarihli atama kararıyla uzun zamandır boş olan Kemer Kaymakamlığı’na atandı. 15 Eylül 2018’de Erciş’teki görevini tamamlayarak Kemer’e gelen Kaymakam Mehmet Şirin Yaşar görevine başladı. 

Kaymakam Yaşar’ın dün itibariyle açığa alındığı iddia edildi. Konu ile ilgili Kemer Kaymakamlığı ve Antalya Valiliği’nden bilgi verilmezken, edindiğimiz bilgiye göre, Kaymakam Yaşar’ın Erçiş Kaymakamlığı döneminde gerçekleşen ihalelerle ilgili soruşturma kapsamında açığa alındığı öğrenildi. Öte yandan açığa alınanlar arasında Kaymakam Yaşar’ın koruması ve korumasının eşinin de olduğu öğrenildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X