bursa escort Kamyoncuların talepleri konuşuldu
Advert
Advert

Kamyoncuların talepleri konuşuldu

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere'nin başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, kamyoncu, taşımacı esnafının sorun ve talepleri değerlendirildi.

Kamyoncuların talepleri konuşuldu
Kamyoncuların talepleri konuşuldu  Kemer Gözcü
Bu içerik 350 kez okundu.
Advert

Antalya'da faaliyet gösteren şoförler odası başkanları ile kamyoncular ve taşıyıcılar kooperatifi başkanları, AESOB'da bir araya geldi. AESOB Başkanı ve Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Yönetim Kurulu Üyesi Adlıhan Dere'nin başkanlığında yapılan toplantıda, Antalya merkez ve ilçelerinde faaliyet gösteren kamyoncu, taşımacı esnafının sorunları tartışılarak talepleri hakkında istişarede bulunuldu. 
Adlıhan Dere, toplantıda görüşülecek sorun ve taleplerin bir rapor haline getirilerek ilgili kurum ve kuruluşlara sunulacağını belirterek, “Uzun süredir sizlerle bir araya gelmeyi planlıyorduk. Tüm sorunlarımızı ve sıkıntılarımızı konuşacağımız bu toplantıları ilerleyen süreçlerde de gerçekleştireceğiz ve bir rutine bağlayacağız. Burada konuştuklarımızı bir rapor haline getireceğiz ve bu raporu ilgili bakanlıklara, valiliğimize, büyükşehir belediye başkanlığımıza, ilçe belediyelerimize, ilgili kurum ve kuruluşlarımıza ileteceğiz" dedi.
Toplantıda, tonaj cezalarında ehliyetlere işlenen ceza puanları, dijital takoğraf uygulamasının kaldırılması, toptancı hallerinden çıkış saatlerinin düzenlenmesi, SRC belgesindeki yaş sınırı, akaryakıt desteği, kamyonculara kamyon garajlarının sağlanması konularında Antalya merkez ve Gazipaşa, Alanya, Manavgat, Kemer, Kumluca, Finike, Demre, Kaş, Elmalı şoförler odası başkanları ve kamyoncular ve taşıyıcılar kooperatifi başkanları önerilerini dile getirdi.

(DHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X