bursa escort Antalyalı kadınlar Mevlana’yı andı
Advert
Advert

Antalyalı kadınlar Mevlana’yı andı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Şeb-i Arus Haftası nedeniyle kadınlara özel Konya gezisi düzenledi. Mevlana’nın vuslatının 745. yıldönümü nedeniyle düzenlenen anma etkinliklerine katılan Antalyalı kadınlar Şeb-i Arus törenini de izledi.

Antalyalı kadınlar Mevlana’yı andı
Antalyalı kadınlar Mevlana’yı andı Kemer Gözcü
Bu içerik 397 kez okundu.
Advert

Antalya Büyükşehir Belediyesi, kültür hizmetleri kapsamında Konya gezisi düzenledi. Büyük düşünür ve mutasavvıf Mevlana Celaleddin-i Rumi'nin Hakk’a vuslatının 745’inci yıl dönümü uluslararası anma etkinlikleri kapsamında Antalya’dan 150 kadın Konya’ya götürdü. Antalyalı kadınlar Mevlana’yı andı. 

ŞEB-İ ARUS TÖRENİNİ İZLEDİLER

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Sanem Öztürk ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Ayşe Üstündağ da katıldığı gezi programınde otobüslerle Konya’ya giden kadınlar önce Kelebekler Vadisi’ni ardından Mevlana Müzesini gezdi. Antalyalı kadınlar daha sonra Mevlana Kültür Merkezi’nde düzenlenen Şeb-i Arus törenini izledi. Gezi programının ardından Antalya’ya dönen kadınlar kendilerine böyle bir imkân sunduğu için Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e teşekkür etti. 

 

(Haber Merkezi)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X