bursa escort Necati Topaloğlu planları bozdu
Reklamı Geç
Advert
Advert

Necati Topaloğlu planları bozdu

Göynük Belediyesi’nde iki dönem Belediye Başkanlığı yapan Necati Topaloğlu’nun Ak Parti’ye katılımı ile birlikte Kemer’de yerel seçim hesapları tamamen değişti. Aldığı kararla seçimler öncesi rüzgar yakalayan Topaloğlu’nun yapılan anketlerde de önde çıktığı biliniyor.

Necati Topaloğlu planları bozdu
Necati Topaloğlu planları bozdu Kemer Gözcü
Bu içerik 4270 kez okundu.
Advert

Ahmet Duran YENİGÜN

Göynük Belediye Başkanlığı döneminde, Göynük’te yaptığı başarılı projelerle adından söz ettiren emekli öğretmen Necati Topaloğlu, Kemer’de yerel seçimlerin en önemli  adaylarından biri olarak gösteriliyordu., MHP’den CHP’ye geçen Mustafa Gül’ü aday gösterilmesinin ardından partisinden istifa eden Topaloğlu, Kemer’de yerel seçimleri kazanabilmek adına önemli bir hamle yaparak Ak Parti saflarına katılmıştı. 

Kemer’de yapılan anket çalışmalarında ismi önde çıkan Topaloğlu’nun Ak Parti’ye katılımının ardından yakaladığı rüzgar, Kemer’de vatandaşlara da yansıdı. 

 

Bir anda Gül’ün adaylığının açıklanması ile yakaladığı rüzgar yön değiştirdi. Gül cephesi sessizliğe bürünürken, Topaloğlu’nun adaylığının açıklanması beklenmeye başlandı. 

Gül’ün karşısında en büyük şansı olan isim olarak ön plana çıkan Topaloğlu’nun Ak Parti’ye katılımının ardından Gül ve ekibinin tüm planları altüst olmuş oldu. 

Kemer’de anketlerde önde çıktığı için Ak Parti kurmayları tarafından partiye davet edilen Topaloğlu’nun verdiği rahatsızlık ortaya atılan çok sayıda iddia ile de belli oldu. 

Topaloğlu’nun adaylığına karşı yapılan çalışmaları özellikle Gül’ün desteklediği iddia edilirken, Topaloğlu’nun adaylığının açıklanmasının ardından Kemer siyasetinde rüzgarı ardına alan Topaloğlu’nun son derece güçlü bir şekilde seçimlere gireceği ise mutlak bir gerçek. 

 

ÜRAS’IN HAMLELERİ KARŞILIK BULMUYOR

Ak Parti’de doğal aday olarak kendisini göstererek iddialı çıkışlar yapan Yusuf Üras ise aday gösterilemeyeceğini anlayarak MHP saflarına katılmıştı. Üras, Ak Parti içindeyken yaptığı çıkışları MHP’de de yapmaya devam etti. Ak Parti’de partinin doğal adayı olduğunu iddia eden Üras bu defa da kendisini koalisyonun doğal adayı ilan etti. 

Yaptığı tüm ziyaretlerde Koalisyonun kesin olduğunu kendisinin Ak Parti ve MHP’nin ortak adayı olarak açıklanacağını iddia eden Üras’ın son seçimlerde Mustafa Gül’e karşı büyük bir yenilgi aldığı da biliniyor. Ak Parti adayı iken aldığı 8 bin oyun kendi oyu olduğunu iddia eden Üras’ın vatandaşlardan bir karşılık bulamayacağı ise vatandaşlar arasında sıklıkla dile getiriliyor. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X