bursa escort Kazakistan Antalya'da eğitimi inceledi
Advert

Kazakistan Antalya'da eğitimi inceledi

Doğu Kazakistan Bölge Milli Eğitim Müdürlüğü'nden bir heyet, Rusya Federasyonu müfredatına göre eğitim veren Uluslararası Eduant Rus Okulu ve yüksekokul düzeyindeki Academy of Tourism bünyesindeki eğitim-öğretim faaliyetleri ile Türkiye'deki okullardan örnekleri incelemek üzere Antalya'ya geldi.

Kazakistan Antalya'da eğitimi inceledi
Kazakistan Antalya'da eğitimi inceledi Kemer Gözcü
Bu içerik 604 kez okundu.
Advert

Doğu Kazakistan Bölge Milli Eğitim Müdürlüğü'nden müdür yardımcısı Gulmira Iskakova, KGU Beskaragayskiy Koleji müdürü Nurgaliyev Raiym, Doğu Kazakistan Pedagoji Koleji müdürü Kurmanov Farkhad, Glubokovskiy Tarım Koleji müdürü Dauletbayev Orazbek, Doğu Kazakistan Yapı Koleji müdürü Tastekeev Kayrat gibi isimlerin bulunduğu heyet Antalya'da çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Uluslararası Eduant Rus Okulu ve Academy of Tourism'in davetlisi olarak Antalya'ya gelen heyet, Rus Okulu sahibi Victor Bikkenev ile birlikte Antalya Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan'ı ziyaret etti. Heyetteki mesleki eğitim alanındaki yetkililer Antalya'daki mesleki eğitim liseleri ve müfredatı hakkında bilgiler aldı. Heyet, Tarım Lisesi olarak da bilinen Aysu ilçesindeki Aysel Akın-Klaus Wagner Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi ile Konyaaltı'ndaki Bahtılı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi'ni de ziyaret etti, verilen mesleki eğitimi de yerinde inceledi.

(DHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa