bursa escort Karayel için Maliye'den veda yemeği
Reklamı Geç
Advert
Advert

Karayel için Maliye'den veda yemeği

Kemer Maliye'den emekli olan Mustafa Karayel için çalışma arkadaşları Kemer Marina'da bulunan Shakespeare Restoran'da veda yemeği düzenledi

Karayel için Maliye'den veda yemeği
Karayel için Maliye'den veda yemeği Kemer Gözcü
Bu içerik 1468 kez okundu.
Advert

22 yıldır Kemer Maliye'de görev yapan Mustafa Karayel, geçtiğimiz günlerde Maliye'den emekli olmuştu. Karayel'in çalışma arkadaşları Kemer Marina'da bulunan Shakespeare Restoran'da veda yemeği düzenledi. Maliye çalışanlarının katıldığı veda yemeğinde Karayel'e hizmetlerinden ötürü Kemer Vergi Dairesi Müdürü Harun Kara ve Kemer Mal Müdürü Şerife Işık tarafından plaket verildi. Çalışma arkadaşları tarafından Karayel için ayrıca veda pastası kesildi. 

Çalışma arkadaşlarına teşekkür eden Karayel, "Bingöl'de 7 yıl boyunca yaptığım görevin ardından bana göre Türkiye'nin en güzel ilçelerinden biri olan Kemer'e tayin oldum. 1997 yılından bu yana da Kemer'de görevimi en iyi şekilde yapmaya çalıştım. Bu süre boyunca çalışma arkadaşlarımızla iyi bir uyum içinde çalıştığımı ve vatandaşlarımıza elimden geldiği kadar yardımcı olduğumu düşünüyorum. Kimseyi madur etmeme adına çaba sarf ettim. Size de tavsiyem bu yönde olacaktır. Siz şimdi benim için bu güzel organizasyonu yaptınız, kısmetse en kısa süre içerisinde ben de sizler ve değerli dostlarım için bir yemek organize edeceğim. Hepinize çok teşekkür ediyorum" dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X