bursa escort İki oyun güldürecek
Advert

İki oyun güldürecek

'Romantizma' ve 'Travis Pine - Halktan Biri' adlı iki perdelik komedi oyunları, Aralık ayı içinde Antalyalılarla buluşuyor.

İki oyun güldürecek
İki oyun güldürecek Kemer Gözcü
Bu içerik 430 kez okundu.
Advert

Oktay Şenol'un yönettiği, başrollerinde Janset ve Gökçe Özyol'un yer aldığı 'Romantizma', 6 Aralık günü saat 20.00'de, Bahtiyar Engin'in yönettiği, Levent Ülgen ve Galip Erdal'ın başrollerini paylaştığı 'Travis Pine - Halktan Biri', 17 Aralık saat 20.30'da Muratpaşa Belediyesi Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde sahnelenecek. Her iki oyunun biletleri Biletix, Kırmızı Kedi Sanat, Nabu Sahaf Kitabevi, Hacı Saad Restoran'da satışa çıktı.
ROMANTİZMA- BİR EVLİLİK HASTALIĞI
Gergedan Yapım'ın sahneye koyduğu, Janset ve Gökçe Özyol'un birlikte oynayacağı iki perdelik komedi oyunu 'Romantizma', yıllar sonra yapmak istedikleri düğün hazırlıkları ile ortaya çıkan 'bir evlilik hastalığı'nı sahneye taşıyor. Yasemin ve Uğur, evliliklerinin 20. yıl dönümünde yıllar önce içlerinde ukde kalan düğünü yapmaya karar verir. Birbirinden farklı iki ayrı düğün hayal eden karı koca; nikah tazeleme yolunda yıllanan ve yıpranan ilişkilerini, kapanmayan hesaplarını ve halı altına süpürdükleri sırlarını sorgulayacak ve beraberlikleri hiç beklemedikleri bir sona doğru yol alacaktır.
HALKTAN BİRİ
Amerikalı yazar Sam Bobrick'in kaleme aldığı, çevirmenliğini Ekin Tuncay Turan'ın, yönetmenliğini Bahtiyar Engin'in yaptığı, Levent Ülgen ve Galip Erdal'ın oynadığı 'Travis Pine - Halktan Biri' adlı oyun, politik komedi türünün en güzel örneklerinden biri. Halktan Biri, ABD Başkanları ve onların uzantılarının, pek zekice olmayan ve son derece keyfi uygulamalarının, ABD ve dünya üzerinde insanlığa verdiği ağır hasarları sert dille ele alıyor.

(DHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa