bursa escort Milli Emlak Müdürlüğü'nden hırsızlık
Reklamı Geç
Advert
Advert

Milli Emlak Müdürlüğü'nden hırsızlık

Manavgat Milli Emlak Müdürlüğü'ne giren kimliği belirsiz kişi veya kişiler, çekmeceler ve dolaplarla özel evrakların bulunduğu kasayı açtı. Çalınan para veya evrak olup olmadığı, başlatılan soruşturmanın tamamlanmasıyla tespit edilecek.

Milli Emlak Müdürlüğü'nden hırsızlık
Milli Emlak Müdürlüğü'nden hırsızlık Kemer Gözcü
Bu içerik 407 kez okundu.
Advert

Manavgat'ta geçen ay yeni binasına taşınan Milli Emlak Müdürlüğü'ne kimliği belirsiz kişiler, arka taraftan girerek özel evrakların bulunduğu kasayı açtı. Olay bu sabah mesaiye gelen memurlar tarafından fark edildi. Haber verilmesi üzerine Milli Emlak Müdürlüğü'ne çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Yapılan ilk incelemede kimliği belirsiz kişi veya kişilerin binanın arka tarafından girdiği, dolapları ve çekmeceleri karıştırdığı, özel yazışmaların bulunduğu kasayı açtıkları belirtildi. Binaya ne zaman girildiği ve çalınan para veya evrak olup olmadığı, başlatılan soruşturmanın tamamlanmasıyla tespit edilecek.

MEMURLAR DIŞARIDA BEKLEDİ

Antalya Caddesi'ndeki yeni yerine geçen ay Mal Müdürlüğü ile birlikte taşınan Milli Emlak Müdürlüğünün bulunduğu binada güvenlik kamerası ve alarm sisteminin bulunmadığı belirtildi. Sabah mesaiye gelen Milli Emlak Müdürlüğü ve Mal Müdürlüğü'nde çalışanlar, polis ekiplerinin çalışmalarını bitirmesini bina dışında bekledi.(DHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X