bursa escort Yine buldu yolunu!
Advert

Yine buldu yolunu!

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün Antalya 4.Ağır Ceza Mahkemesinde yargılandığı davada ilgi çekici bir gelişme yaşandı. Yolsuzluk davasının müştekisi davadan vazgeçip Kemer Belediyesi’nde “Büfe kiralama ve Pazar yerleri” sorumlusu oldu

Yine buldu yolunu!
Yine buldu yolunu! Kemer Gözcü
Bu içerik 3215 kez okundu.
Advert

Ahmet Duran YENİGÜN

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, 2013 yılı Mayıs ayında rüşvet operasyonunda gözaltına alınıp ifadesinin alınmasının ardından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı. Karar duruşmasının 26 Mart tarihinde yapılacağı yargılamada, savcılık Gül ve diğer sanıkların TCK'nın 37/1 maddesi delaletiyle TCK'nın 250/1, 42, maddelerince cezalandırılmalarını talep etmişti. İşte o önemli davadaki kritik isimlerden biri olan Mehmet Şahin, iddiaya göre davasından vazgeçip Kemer Belediyesi’nde işe girdi. 

İddia ise Kemer’e bomba gibi düştü. Gül’ün davacı Şahin’in ise Müşteki olarak yer aldığı o önemli dava Şahin’in ikna edilmesinin ardından yine bir iddiaya göre kapandı. Şahin ise müşteki olduğu davadan Kemer Belediyesi’nin “Büfe kiralama ve Pazar yerleri” sorumluluğuna geçti. Bu durum ise “Yine bir yolunu buldu!” şeklinde yorumlandı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa